(Kastamonu Entegre)’den FARKLI Dekor Seçenekleriyle KAPI PANELİ Doorlam!

Kastamonu Entegre’nin, kapı panellerine farklı bir anlayış ve boyut kazandıran melaminli kapı paneli markası “Doorlam”, modern çizgilere sahip tasarımı ve uygulama kolaylığı ile evler ve iş yerleri için dekoratif çözümler sunuyor. Serinin klasikleşen modellerine son olarak, Buz Meşe ve Kastamonu Meşe dekorları eklendi.

Ağaç bazlı panel sektörünün global oyuncusu Kastamonu Entegre’nin yarım asrı aşan tecrübesiyle ürettiği melaminli kapı paneli markası Doorlam, zengin renk ve model çeşitliliği ile yaşam alanlarına modern ve şık bir görünüm kazandırıyor. Doorlam kapı panelleri, estetik görünümlerinin yanı sıra uygulama kolaylığı sağlayan özellikleri ile de diğer kapı paneli markalarından ayrışıyor. 4 mm’lik MDF üzerine dekoratif kâğıt kaplı panellerden oluşan Doorlam, preslendikten hemen sonra kullanılabiliyor. Doorlam kapı panellerinin uygulaması sırasında ekstra cila, boya gibi işlemlere gerek duyulmuyor.

Uygun maliyet ve zamandan tasarruf

Uygulamada maliyet ve zaman avantajı sağlaması nedeniyle yoğun talep gören Doorlam, Kastamonu Entegre’nin ileri teknolojiye sahip, yüksek performanslı üretim tesislerinde geliştirildi. Tasarım, teknoloji ve estetiğin mükemmel uyumunu yansıtan melaminli kapı panelleri, 14 model seçeneğiyle farklı zevklere hitap ediyor. Serinin klasikleşen modelleri Sümer, Babil, Urartu, Zeugma, Likya, Kemer, Bodrum, Çeşme, Tosya, Demre, Devrez ve Didim’e, yeni modeller Buz Meşe ile Kastamonu Meşe eşlik ediyor.


Kastamonu Entegre:
Ağaç bazlı panel sektörünün yarım asırlık şirketi Kastamonu Entegre, Hayat Holding’in global ölçekte faaliyet gösteren iki büyük grubundan biridir. %100 yerli sermayeli şirket, 1971 yılında, ilk tesisi olan Kastamonu Yonga Levha Fabrikası’nda üretime başladı. Kastamonu Entegre, yurt içinde Gebze, Kastamonu, Balıkesir, Samsun, Tarsus ve Adana’da üretim yapmaktadır. Yurt dışında ise Romanya, Bulgaristan, Bosna Hersek, Rusya ve İtalya olmak üzere toplamda 6 ülkede üretim tesisine sahiptir. ABD’de ise odun yongası tedarik ve lojistik süreçlerini yürüttüğü şirketi vardır. Yurt içi ve yurt dışı üretim tesis ve ofislerinde yaklaşık 6.300 kişiye istihdam sağlamaktadır.

Kastamonu Entegre üretim tesisleri, toplamda 5,5 milyon m³/yıl ağaç bazlı panel üretim kapasitesine sahiptir. Yarım asırdır sektöre hizmet veren Kastamonu Entegre, üretim kapasitesiyle Türkiye’de sektör liderliğinin yanı sıra Avrupa’da 4’üncü, dünyada ise 7’inci sırada yer almaktadır. Sektörde ürettiği ürünlere göre bakıldığında ise MDF, yonga levha, laminat parke, kapı paneli üretiminde dünyanın ilk 4 üreticisi arasında bulunmaktadır. 1,3 milyar USD cirosu ve üretimdeki gücü, bilgisi ve tecrübesiyle, Amerika’dan Çin’e 100’ün üzerinde ülkeye yaptığı ihracatla her yıl açık ara sektör birincisidir. Yıllardır Türkiye’nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında ilk 50 içerisindedir. “İtalya’nın En Büyük Türk Yatırımcısı” unvanına sahiptir.

Kastamonu Entegre, müşteri talebine istinaden odun ham maddesini %100 sürdürülebilir ve yenilenebilir kaynaklardan elde ederek, FSC ve CARB2/EPA Belgeli ürün üretebilmektedir. Ayrıca tüm tesislerinde E1 kalitede üretim yapılmaktadır. “Floorpan” ve “Artfloor”, üretimde çevre dostu malzemelerin kullanıldığını, ürünlerin insan sağlığına zararlı maddeler içermediğini gösteren “Blue Angel (Mavi Melek)” sertifikasına sahip ilk Türk parke markalarıdır.