(Bien)’den ÖZEL EBATLI Duvar Karosu Koleksiyonları…

Terra Koleksiyonu

Bien’in en son teknoloji ile üretilen 30X90cm ebadındaki Terra, Astoria, Pera, Calacatta Marmi duvar karosu koleksiyonları doğal görünümlerinin yanı sıra zengin renk, dekor ve dekofon seçenekleri ile mekanlar için sınırsız alternatif oluşturuyor.

Bien’in lükste sınır tanımayan alternatif ürünleri ile tasarladığınız mekanlarınızda, göz alıcı, modern görünümler elde ederek seçkin ortamlara imza atabilirsiniz. Bien’in bu anlayışla tasarlayıp ürettiği duvar karosu koleksiyonlarından Terra, Astoria, Pera ve Calacatta Marmi özel ebatlı, zengin renk ve dekofon seçenekleri ile yeni yılın yeni mekanlarında iddialı ve göz alıcı atmosferler yaratmanıza imkan tanıyor.

İddialı ve dikkat çeken koleksiyon Terra: Beyaz, gri, gülkurusu, bej ve turkuaz olmak üzere beş ayrı renk seçeneği ile yeni nesil banyolarda iddiasını ortaya koyan koleksiyonun 45×45 cm ebadında yer karosu da mevcut.  Özel üretilmiş fon ve dekofonları da bulunan Terra, yüzeyindeki mat görünümü ile dikkat çeken bir koleksiyon.

Astoria Koleksiyonu

Astoria ile ışıl ışıl banyolar: Bien’in Astoria Koleksiyonu üzerindeki ince detayları ve modern görünümüyle 2020’nin gözde koleksiyonlarından… Krema, kahve, gri ve turkuaz renk seçenekleri olan Astoria mermer görünümü ile çarpıcı mekanlara imza atmanıza olanak tanıyor. Dekor, dekofon ve fonlarıyla zengin bir koleksiyon olan Astoria’nın 45×45 cm ebadında yer karosu da bulunuyor.

Pera Koleksiyonu

Sade ve modern banyolar Pera Koleksiyonu: Bien’in en yeni teknoloji ile üretilen, Pera Koleksiyonu görünümüyle doğal taşın tüm yalınlığını vaad ediyor. Beyaz, açık gri ve gri renkleri bulunan koleksiyonun mekanlarda fark yaratacak dekofonları da mevcut. Mat yüzeyi ile varlık gösteren ve 45×45 cm yer karosu da bulunan Pera, farklı malzeme dokularıyla, bir arada kullanılarak mekanı istediğiniz gibi tasarlamanıza yardımcı oluyor.

Calacata Marmi Adı gibi dikkat çeken koleksiyon: Özellikle banyolarda tercih edilen koleksiyon mermer görünümü ve beyaz rengi ile asaleti simgeliyor. Doğal zenginliğin en büyük temsilcisi mermerin ihtişamını yansıtan özel ebatlı koleksiyonda iki ayrı dekor seçeneği ve dekofon, 45x45cm yer karosu da yer alıyor. Mat yüzeye sahip Calacatta Marmi seramiğin kullanım kolaylığıyla beraber hijyen standartlarını da en üst seviyede tutmanıza imkan sunuyor.