(Baumit)’in YENİLİKÇİ Ürünleri Sergilendi…

Uzun yıllardır Avrupa’daki başarısı ile tanınmış ve uluslararası bir marka haline gelen Architect@Work, İstanbul’da kapılarını ziyaretçilerine açtı. Bu yıl 4. kez düzenlenen fuarda “Future Proof ” teması işlendi. Bu tema üzerinden gerçekleştirilecek seminerlerde birçok ünlü mimar kendi deneyimlerini ziyaretçilerle paylaştı. Temaya bağlı hazırlanan malzeme sergisi, fotoğraf sergisi ve sanat galerileri de ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Baumit’te inovatif ürünleri ile yer aldı. Baumit, geliştirdiği yenilikçi ürünlere yenilerini ekleyerek, bu yılki etkinlik teması “Future Proof ” altında, geleceğe yönelik fikirlerini sektör ile paylaştı.

Baumit, inovasyon odaklı konsepti ile Türkiye’deki mimar, iç mimar, tasarımcı ve yapı uzmanları için düzenlenen Architect@Work fuarına fonskiyon ve estetiği bir araya getiren inovatif ürünü CreativTop ile katıldı. Yapı tasarımını, işlevsel ve özgün bir cephe tasarımı ile birleştirmek, mimari projelendirme süreci için büyük önem taşıyor. Doğru yapı malzemelerini, uygulama tekniklerini, dokuları ve renkleri seçmek binanın uzun ömürlü olmasını ve karakterinin vurgulanmasını sağlıyor.

Yaratıcı tasarımlar

Baumit Creativ Top hazır dekoratif kaplamalar mimarlara cephelerde sonsuz tasarım özgürlüğü sağlar. Yeni yapılarda veya renovasyon projelerinde kolay ve hızlı uygulamalar elde edilmesine olanak tanır. Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Baumit, tasarım sürecinin önemini bilmekte ve en yaratıcı mimari konseptleri gerçekleştirmeye yardımcı olacak yenilikçi ve benzersiz ürünler sunmakta, CrativTop, kullanıma hazır olarak 6 farklı tane boyutunda ve 758 farklı renkte üretilebilir. Yaratıcı tasarımlar ile isteğe göre şekillendirilebilen ürün ile cephelerde sınırsız doku elde etmek mümkün.