(Bien)’in LADO ARMATÜR SERİSİ ile Banyolara Tatlı Dokunuş…

Bien Banyo zengin ürün alternatifleri, modern tasarımları ve benzeri olmayan yenilikleriyle sektöre farklı çözüm önerileri sunuyor.

En son teknolojiyi kullanarak üretim yapan Bien Banyo’nun Lado Armatür Serisi, tasarımıyla modern, yenilikçi banyo ve mutfaklara alternatif oluşturuyor.

Bien Banyo’nun tasarladığı Lado Armatür Serisi’nde krome kaplama ve fırçalı bronz kaplama olmak üzere iki yüzey alternatifi mevcut. Özel bir kaplama teknolojisi kullanılarak üretilen fırçalı bronz modeli tercih edildiği mekanlarda farkını ortaya koyuyor. Ayrıca her iki yüzey kaplamasına ait, lavabo bataryası, yüksek tip lavabo bataryası, banyo bataryası, mutfak bataryası ve duş bataryası da bu seride yer alıyor.

Tasarımıyla dikkat çeken Lado Armatür Serisi, banyo ve mutfaklara işlevselliği, teknolojiyi, estetiği bir arada sunuyor.


Bien:
Ercan Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren, marka konumlandırmasını “daima genç ve daima yeni” olarak belirleyen Bien, Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularındandır. Tasarımdaki öncü kimliğiyle dikkatleri çeken Bien, sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan bir markadır. Fabrika içi geri kazanımlarla enerji ve su tasarrufu konusunda çevre dostu teknolojilere yatırım yapan Bien, atık su arıtma tesisinde arıtılan suyun neredeyse %100’ünün geri dönüşümünü sağlıyor.

Bien Seramik:
Üre­ti­mini Bi­le­cik ve Bo­zü­yü­k’­teki fab­ri­ka­la­rın­da ya­pan Bien Seramik, yur­t i­çin­de 130’u aş­kın yet­ki­li sa­tı­cı­sı-3.500’ü aş­kın sa­tış nok­ta­sıy­la pa­zardaki ye­ri­ni al­mak­ta­dır. Üretiminin yüz­de 35’ini yurt dı­şın­daki 70’e yakın ül­ke­ye ih­raç eden Bien Seramik, bir dünya markasıdır. Bien Seramik, dünyaca ödüllü tasarımları ve 100’ü aşkın ürün koleksiyonuyla yılda 25 milyon m2’nin üzerinde üretim gerçekleştirmektedir. 6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirirken Bien Seramik tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile, Türk standartlarına uygun olarak ürünler üretmektedir. Bien Seramik, aynı zamanda Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2008 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını almaya hak kazanmıştır. Ayrıca Gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında “Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü” (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya hak kazanmıştır. En yeni teknolojilerle üretim yapan Bien Seramik Türkiye’de Dijital Teknoloji ile üretilen duvar karolarının ve 20 mm’lik Teknik Porselen karoların da ilk üreticisi olmuştur.

Bien Banyo: 
Her kategoriye ayrı ayrı odaklanma kararı alan Bien, 2011 yılında seramik sağlık gereçleri (SSG) alanında da yatırımlar gerçekleştirmiştir. 2017 yılında Bien Banyo Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş’yi kurarak, ürün yelpazesinde uzmanlaşmayı ve kapasite artışını öne çıkaran Bien Banyo Ürünleri, Ocak 2018 itibariyle de satış ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır. Üretiminde son teknolojik yenilikleri kullanan Bien Banyo geniş bir ürün yelpazesiyle faaliyette bulunacak. Bien Banyo’nun ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuarlar, banyo mobilyası ve banyo aksesuarları olacak.