(TEPTA Aydınlatma) İkonik Masa Lambası CUBOLUCE’a Yeniden HAYAT Verdi!

TEPTA Aydınlatma tarafından temsilciliği yürütülen Cini&Nils, Brezilyalı ressam Romero Britto ile iş birliği yaptı. Britto’nun tasarladığı dokular, ikonik masa lambası Cuboluce’a yeniden hayat verdi.

Türkiye’de TEPTA Aydınlatma tarafından temsil edilen Cini&Nils, günümüzde modern pop kültürünün ilk akla gelen isimlerinden biri olan ressam Romero Britto ile iş birliği yaptı. Sanatçı tarafından tasarlanan yaratıcı dokular şimdi, 1972’de Franco Bettonica ve Mario Melocchi tarafından tasarlanan ikonik masa lambası Cuboluce’yi beziyor.Aydınlatma dünyasında klasik tasarımlardan biri olarak anılan ve müze koleksiyonlarında yer alan, küp kutu formundaki Cuboluce, dört farklı Romero Britto tasarımı baskı seçenekleriyle sunuluyor. Britto’nun umut ve mutluluğun görsel dili olarak tanımladığı desenleri ile Cuboluce, sınırlı sayıda üretildi.

Özellikle başucu aydınlatması olarak tercih edilen Cuboluce, herhangi bir açma
kapama düğmesine gereksinim olmadan, üst yüzeyinde yer alan kapağı ile kontrol ediliyor. Kablosuz, şarj edilebilir özelliğe sahip tasarım, yönlendirici kapak ile ayarlanıyor ve konsantre bir ışık yoğunluğu sağlıyor.

Türkiye’de sadece TEPTA Aydınlatma tarafından temsil edilen Cini&Nils, modern ve çağdaş yaklaşımları ile yeni nesil mekanlara yönelik estetik ve fonksiyonel ürünler sunuyor. 28 yılı aşkın süredir aydınlatma alanında 30 kadar markanın Türkiye temsilciliğini üstlenen TEPTA’da dekoratif ve teknik aydınlatma alanında sınırsız seçenek ve doğru aydınlatmaya yönelik proje ve süpervizyon hizmeti sunuluyor.


TEPTA Aydınlatma:
TEPTA Aydınlatma 1991’den bu yana mimarlara, tasarımcılara, elektrik mühendislerine ve son kullanıcılara ışık alanında hizmet sunan bir çözüm ortağıdır. TEPTA Aydınlatma hizmetleri, küçük veya geniş ölçekli projelendirme ve “doğru” aydınlatma danışmanlığından, önde gelen aydınlatma markalarının ürünlerinin satışına, süpervizyon ve denetim
hizmetlerine, satış sonrası montaj ve bakım servislerine kadar yaygındır.

Detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.tepta.com