(Loda Mobilya)’dan SOHO TV Ünitesi!

Doğanın fırçası tabiatı güz renklerine boyarken yaşam alanları da sonbaharın değişim rüzgarına kapılıyor. Mevsimin en güzel tonları evleri süslerken Loda Mobilya, Soho TV Ünitesi ile retronun nostalji sıcaklığını sahneliyor.

Son yıllarda ev stilini domine eden retro anlayışına koleksiyonlarında sıklıkla yer veren Loda Mobilya, Soho TV Ünitesi ile keyifli bir tasarıma imza atıyor. Rengi ve formu ile yaşam alanlarının enerjisini yükseltecek olan tasarım, televizyon eğlencesini bir adım öteye taşıyacak.

Retronun samimiyetini hissediliyor

Zaman geriye akıyor ve 70’lerin chic hippi tarzı salonların odak noktasına yerleşiyor. Soho TV Ünitesi ile televizyonların sergilenme alanları geçmişin enerjisine teslim oluyor. Ahşabın ön planda olduğu tasarım, modüler yapısıyla dikkat çekerken pirinç detaylarla güçlendirilmiş ayak dizaynı şıklığa estetik kazandırıyor.

Retronun samimiyetini dekorasyonun bir parçası haline getiren Soho TV Ünitesi, üst modülünde tercih edilen dolaplarıyla işlevselliğini vurguluyor. Ahşap kapakların eşlik ettiği dolaplar, geniş bir depolama alanı oluştururken, alt modülde tercih edilen çekmeceler de fonksiyonelliği tamamlıyor.