(Geberit)’ten, Omega GÖMME Rezervuar!

Her montaj senaryosuna uygunluğuyla ön plana çıkan Geberit, Omega gömme rezervuar ile banyoları yaratıcı çözümlerle buluşturmaya devam ediyor.  Omega serisi, zarif tasarımlı kumanda kapakları ve kolay montaj sağlayan gömme rezervuarları bir araya getiren sistemiyle banyo tasarımında yaratıcılığın ismi oluyor. Son teknoloji ve üstün işlevselliğini yenilikçi kumanda kapaklarıyla birleştiren seri, dar alanlarda kusursuz bir görünüm sağlıyor.

Banyosunu en efektif şekilde kullanmak ve her köşesinden faydalanmak isteyenler için Geberit birbirinden yaratıcı çözümler sunuyor.

Tek seride efektif çözüm

Pencereler ve eğimli çatılar gibi rezervuar ve klozetlerin rahatlıkla konumlanamadığı alanlarda bile tasarımıyla yer alabilen Geberit Omega gömme rezervuar, banyolarını minimalist bakış açısıyla tasarlamak isteyenlerin tercihi oluyor. Çift kademeli deşarj sistemine sahip gömme rezervuar, farklı montaj yükseklikleri ile küçük alanları değerlendirmeye yardımcı oluyor.  Omega serisinde yer alan Omega kumanda kapakları ise diğer serilerdeki kumanda kapaklarından boyut olarak yaklaşık yüzde 25 daha küçük olmasıyla estetik bir görünüm sağlıyor. Geberit kumanda kapakları akıllı fonksiyonları uyumluluk ile bir araya getirerek banyonuzda ferahlık ve temizlik garantisi veriyor. Şık renk alternatiflerinin yanında yüzey montaj seçenekleri de sunan modelleri ile Geberit banyonuzda tasarım ve teknolojiyi birleştiriyor.


Geberit:
Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ve kurşun armatürlü ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün lideri konumundadır. Sıhhi tesisat ve vitrifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 6 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 29 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, 50 ülkede, 12,000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Geberit, 2018 yılında 3,1 milyar CHF net satış açıklamıştır. SIX Swiss Exchange’de listelenmiş olan Geberit hisseleri 2012’den beri de SMI’da (Swiss Market Index) yer almaktadır.