(Yıldız Entegre), LAK PANEL Ürün Grubunu İnegöl’de Tanıttı!

Orman ürünleri sektörünün lider oyuncularından Yıldız Entegre, mobilya üretiminin merkezi olarak bilinen İnegöl’de 28-29 Ağustos tarihleri arasında yeni lak panel ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Orman ürünleri sektöründe global bir oyuncu olarak büyümesini sürdüren Yıldız Entegre, 28-29 Ağustos tarihleri arasında mobilya üretiminin merkezi olarak bilinen İnegöl’de yeni lak panel ürünlerinin lansman toplantısını gerçekleştirdi. İki gün süren etkinliğe mobilya ve dekorasyona yön veren tasarımcıların yanı sıra mimarlar da yoğun ilgi gösterdi. Kahvaltı ile başlayan buluşmalarda Yıldız Entegre Üretim Müdürü Ahmet Koçak ile Kalite ve Ar-Ge Müdürü Kenan Çağrı Nevruz, lak panellerin ayırt edici özelliklerine ilişkin sunumları ardından soruları cevapladı.

Sektöre sunduğu inovatif ürünlerle dikkat çeken Yıldız Entegre, 2018 yılında üretimine başladığı Lak panellerle modern, şık ve derinlik algısı uyandıran dekorasyonların vazgeçilmezi olacak. Yıldız Entegre’nin Yıldız Trend ana markası altında sektöre sunulan lak paneller, sergilendiği showroom alanında büyük beğeni topladı.

Yıldız Trend lak paneller, muadillerine göre 2.5 kat daha fazla çizilmeye dayanıklı olması ve lekelere karşı dirençli olması özellikleriyle de kullanıcısının dikkatini çekti. Kalitesiyle ön plana çıkan lak paneller uluslararası standartlara göre yapılan testler sonucunda sararmaya, çizilmeye, leke tutmaya karşı dayanımı belgelendiriliyor.

Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal İletişim müdürü Ercan Şahin

Türkiye’deki mobilya sektörünün temsilcilerini aynı çatıda buluşturan toplantıda konuşma yapan Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal İletişim müdürü Ercan Şahin, “Yeni ürünlerimizi mobilya üretiminin merkezi olan İnegöl’de sizlere tanıtmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz.  Yıldız Entegre olarak mobilya ve dekorasyon alanındaki gelişmeleri yakından izliyoruz. İş ortaklarımızın beklentilerini maksimum seviyede karşılayan, çarpıcı ve kaliteli, güvenilir, çevre dostu, yenilikçi ürünler üretmeye devam edeceğiz’’ dedi.