Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul’da Düzenlenen (ÇATIDER) Montaj Günleri Gerçekleşti!

İstanbul Yapı Fuarı’nın düzenlendiği ÇATIDER Montaj Günleri, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 18 – 22 Haziran 2019 tarihleri arasında gerçekleşti.

BTM teknik ekibi özel olarak hazırlanmış çatı maketi üzerinde BTM Shingle ürününün uygulamasını ziyaretçilere gösterme imkanı buldu. BTM stant alanında ise BTM ürün yelpazesinde yer alan ve çatılarda kullanılabilen;  Shingle, Corrubit, Polyplan PVC Membran, Poliroof, Yeşil Çatı Sistemi ve Yeni Nesil Likit Su Yalıtım Ürünleri gibi ürünler ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. BTM Marmara Bölge Satış Müdürü Hakan Öner, “Özellikle üniversitelerimizin mühendislik ve mimarlık fakültelerinin öğrencileri ürünlerimize büyük ilgi gösterdi, uygulama detaylarını ilgiyle izledi” dedi. Öner, ürün performansını belirleyen faktörleri ürünün kalitesi yanında, uygulama özelliklerinin iyi bilinmesi ve layıkıyla uygulanması olarak belirtti.


Montaj Günleri:
Çatı Sanayicileri ve İş Adamları Derneği’nin (ÇATIDER) ve ITE Türkiye iş birliğinde, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde “42. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul” kapsamında düzenlenen “ÇATIDER Montaj Günleri”; 4 gün süreyle binlerce sektör profesyonelinin ziyaretine açıktı. Çatı sektörünün gelişmesine katkı sağlamayı amaçlayan etkinlikte, uygulamacılar ve ziyaretçiler ÇATIDER üye firmalarının ürünleriyle, bağlantı yöntem ve detaylarını yakından inceleme fırsatı buldu. Karşılıklı paylaşım çerçevesinde atölye çalışması niteliğinde düzenlenen  “ÇATIDER Montaj Günleri” Yapı Fuarı’nda bir ilk oldu.