(Bi’Boya) ile Ev Boyatmak ÇOK KOLAY!

Boya yapma sürecinin her aşamasında tüketicinin yanında yer alan Bi’Boya; sunduğu ücretsiz renk kartı hizmetinden ürünlerin adrese kargolanmasına kadar bütünleşik bir hizmet sunarak birbirinden güzel renk ve dijital uygulamalarıyla tüm bu süreci kolaylaştırıyor.

Günümüz trendleri, tüketici ihtiyaçları gözetilerek geliştirilen boya ürünleri ve hizmetleriyle tüketicilerin beklentileri kusursuz bir şekilde karşılayan Bi’Boya, en güzel renkleri, en yeni fiyat avantajları ve yenilikçi dekorasyon fikirlerini tüketicilerle buluşturuyor. Aynı zamanda online satış platformu haline gelen Bi’Boya’nın web sitesini ziyaret edilerek ücretsiz renk kartını sipariş edilip renk seçimi görülerek de seçim yapılabiliniyor.

Bi’Boya ile boya alışverişi hızlı ve ekonomik bir şekilde kolayca yapılabiliniyor.  Bi’Boya web sitesi ziyaret edilerek evde veya ofiste nasıl bir görünüm istendiğine karar verildikten sonra web sitesinden yapılan boya ve malzeme siparişleri, hızlı teslimat ile aynı gün kargoya verilir ve en kısa sürede adrese ulaşır.

Ayrıca, boya alışverişinde taksit seçenekleri sunan Bi’Boya’da satın alınan renkten vazgeçildiyse veya açılmamış boya kutusu kalırsa hemen ücretsiz iade edilebiliniyor.

Bi’Boya’dan ücretsiz renk kartı hizmeti

Duvarların rengine karar vermekte zorlanılması veya birkaç seçenek arasında kalınması durumunda Bi’Boya “ücretsiz renk kartı” hizmetiyle yardıma yetişiyor. Bi’Boya web sitesine girerek seçilen üç renk için ücretsiz renk kartı sipariş edilebilinir, böylece boya satın almadan önce renk seçenekleri görülüp ona göre karar verilebilinir. Renk kartını eşyalarla veya perdelerle yan yana tutup rengin uyumu görülebilinir ve seçim gönül rahatlığıyla yapılabilinir. Renk ve boya türü belirlendikten sonra Bi’Boya ürün sayfalarında boya yapılacak alanın metrekaresini yazılarak ne kadar boyaya ihtiyacınız olacağı da kolayca hesaplanabilir.

Binlerce renk seçeneği arasında kaybolmadan, tarz belirlemek mümkün

Binlerce renk alternatifini farklı zevk ve beğenilere göre geliştiren Bi’Boya, çevre dostu iç cephe boyaları ile yaşam alanlarını yeniliyor. Bi’Boya ürünleri solvent içermediği ve suyla seyreltildiği için  hem koku yapmıyor hem de insan ve çevre sağlığına zarar vermiyor.  Kolay yoldan evinin atmosferini değiştirmek isteyenler, Bi’Boya’nın doğadan gelen modern renklerini aynı mekanda buluşturuyor.

Bi’Boya ürün yelpazesinde farklı ihtiyaçlara yönelik pek çok boya bulunuyor. İz bırakmayan, ısı geçirmeyen, leke ve nem tutmayan, ipeksi görünüm veren, uzun ömürlü, hava şartlarından etkilenmeyen, farklı yüzeylerde kullanılabilen, hızlı kuruyan ve kabarma, çatlama yapmayan özelliklerde boya seçenekleri mevcut.

Sade ve minimalist bir görünüm istiyor ve soft renkler kullanmayı tercih edenler  Vizon, Akay, Kaşmir veya Kumru gibi gri renkleri düşünebilir. Nergis, Muskat, Fildişi veya Kiraz Çiçeği gibi krem tonları da hayal edilen stile ulaşmaya yardımcı olabilir.

Daha rengarenk ve cıvıl cıvıl bir ambiyans isteyenler için Pembe İnci gibi pembe tonları, Çan Çiçeği, Gül Tozu veya Orkide gibi mor tonlar da bulunuyor.

Ayrıca son dönemlerin trend renklerinden olan turuncunun Nar Çiçeği, Karamel ve Kotta tonları ile evlerde pozitif ve enerjik bir esinti sağlanabilir. Sıra dışı bir görünüm için ışıltılı, kum, sedef, metalik veya reflekte dekoratif boyaları denenebilir.

Bi’Boya web sitesinde iç cephe – dış cephe boyaları ve astarların yanı sıra boya yaparken ihtiyaç duyulan fırça, rulo, bant, koruyucu örtü gibi malzeme çeşitlerini de yer alır.