Bekleme Alanlarında (Zivella) RAHATLIĞI

Zivella’nın yeni tasarımları Best ve Orbit, banka, okul, hastane, terminal gibi mekanların bekleme alanlarına konfor ve canlılık getiriyor.

Mekanların değişen ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştiren Zivella, bekleme alanına sahip ofisler, hastaneler, okullar, terminaller ve yeni çalışma alanları için özel ürünler tasarlıyor.

Yeni koleksiyonunda bekleme ünitelerine iki ürün ekleyen Zivella’nın Best ve Orbit modelleri bulundukları mekâna konforu ve canlılığı da beraberinde getiriyor. Oldukça ilgi gören Best ve Orbit çalışma koltuklarından esinlenilerek hazırlanan bu modeller hem geniş hem de dar alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

İki ve üç kişilik olmak üzere iki çeşidi bulunan bekleme ünitelerinin sehpa sayısı ve yeri ihtiyaca göre kurgulanabiliyor.

Yalın ve Rahat ORBİT

Orbit’in karakterinde yeni nesil ofislerin tasarım çizgisi bulunuyor. Orbit dairesel formu, rahat oturumu ve sadeliğiyle dikkat çekiyor.

Sade ve Kullanışlı BEST

Modern çizgilere sahip olan Best, renk seçeneklerinin zenginliği ile her mekâna uyum sağlıyor.


Zivella:
Zivella’nın tasarım yolculuğu, ofisler, yeni nesil çalışma alanları ve mekanların değişen ihtiyaçlarına, yenilikçi ve insan odaklı çözümler sunmak amacıyla 1999 yılında başladı. İstanbul’da yer alan fabrikasında üretim yapan Zivella’nın, yurt içinde Ankara, Antalya, İstanbul ve Rize’de, yurt dışında ise Azerbaycan’da toplam altı mağazası bulunuyor.  Belçika, Hollanda ve Lüksemburg’da temsilcilikleri bulunan Zivella, 30 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Zivella dünyaca ünlü tasarımcıları ve 200 kişilik ekibi ile yarattığı her üründe estetik, kalite ve özgün tasarım anlayışını bir üst seviyeye taşımak, var olduğu her alanda mükemmelliği yakalamak için çalışıyor.