(Artella Ahşap Kapı Sistemleri) ARTEMİS SERİSİ ile İşlenmiş Ağacın Cazibesini Evlere Taşıyor…

Özenle dekore edilen evlerde yapılan kapı seçimi, evlerin ruhunu yansıtmak için en önemli detaylardan biri. Artella Ahşap Kapı Sistemleri, Artemis serisi ile işlenmiş ağacın cazibesini evlere taşıyor.

Duvarlardan parkelere kadar uyum içerisinde dekore edilen evlerin gizli gücü kuşkusuz seçilen kapılardır. İster minimal ister ihtişamlı dekorasyona sahip bir ev olsun, doğru kapı seçilmediğinde evin dekorasyonu tamamlamış sayılmaz. Bu noktada devreye giren Artella Ahşap Kapı Sistemleri, tam da neoklasik çizgilerden hoşlananlara hitap ediyor. Elegant evler için tasarlanan neoklasik ahşap kaplamalı ürünlerden oluşan Artemis serisi, ağacın doğal ihtişamını evlere taşıyor. Artemiş, manyetik kilit ve gizli menteşe gibi en yeni aksesuar seçenekleri ile duvar içi sürme sistem gibi mekâna özel çözümler ve kişiye özel uygulama çeşitleri sunuyor.

Artemis serisini daha yakından incelemek için İstanbul Caddebostan ve Etiler 4A Collection mağazaları ziyaret edilebilir.


Aslandağ Grubu:
Aslandağ Grubu, 1977 yılında meslek hayatına başlayan Tuncay ve Cemal Aslandağ’ın girişimleri, Salih ve Aydın Aslandağ’ın desteği ile 1988’de Göztepe Sanayi Sitesi’nde 200 metrekarelik alan üzerine kurulmuştur. Bugün 10 bin metrekaresi kapalı olmak üzere 20 bin metrekarelik bir fabrikada üretim gerçekleştiren Aslandağ Grubu’nun markaları: Artella Ahşap Kapı Sistemleri, Tresette Mutfak, STCA Gayrimenkul, kasa – pervaz sistemleri üretim ve satışında Compodoor, kapı aksesuarlarında Leono, İtalya’nın mutfak devi Pedini, İtalyan mobilya markası Elite, TOBE İtalyan ünlü çelik kapı markası Okey Porte’dir. Tüm bu markaları tek çatı altında toplayan 4A Collection markasının Caddebostan ve Etiler’de mağazaları bulunmaktadır.