(Mimarlar Odası İzmir Şubesi)’nden MİMARLIK HAFTASI Etkinliği…

1 Ekim Dünya Mimarlık Günü, İzmir’de 1 haftaya yayılan yoğun bir etkinlik programı ile kutlanacak. Hafta boyunca gerçekleştirilecek mesleki ve kültürel buluşmaların yanı sıra kentlerin mimari geleceklerine de ışık tutulacak.

Mimarlar Odası İzmir Şubesi, Mimarlık Haftası’nı bu yıl büyük bir coşku ve yoğun bir etkinlik programı ile kutlamaya hazırlanıyor. Uluslararası alanda “Daha iyi bir dünya için” mottosuyla kutlanacak Mimarlık günü, İzmir’de bir haftaya yayılacak söyleşi, panel ve sergilerle dopdolu bir program içeriyor.

İzmir Mimarlık Merkezi’nde 1-7 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek hafta kapsamında ayrıca öğrenciler ve mimarlar için atölyeler ve şehir içi mimarlık gezileri de düzenlenecek. Mimarlar Odası İzmir Şubesi Liliputlar, Woodland ve Smart Cities ile Ulusal Mimarlık Sergisi -Ödülleri olmak üzere üç ayrı serginin de açılışının gerçekleştirileceği açılışa ve hafta boyu sürecek etkinliklere ilgi duyan herkesi davet ediyor.

Açılışı 1 Ekim Pazartesi günü saat 17:00’da Mimarlık Merkezi’nde gerçekleşecek Mimarlık Haftası için detaylı bilgiye www.izmimod.org.tr’den ulaşılabilir.