(Seramiksan), YENİ Ürünleriyle CERSAIE Seramik ve Banyo Fuarı’nda…

Seramiksan Marsilya

Dünyanın en büyük seramik ve banyo fuarlarından CERSAIE’ye bu yıl 11. kez katılan Seramiksan, yenilikçi ürünlerden oluşan yeni koleksiyonunu uluslararası profesyoneller ve ziyaretçilerle buluşturuyor.

Seramiksan, güçlü AR-GE çalışmaları sonucunda özgün tasarım anlayışı ile ürettiği farklı ebat, renk ve desenlerdeki ürünlerini seramiğin başkenti Bologna’da düzenlenen Cersaie Fuarı’nda sunuyor.

24 – 28 Eylül tarihlerinde dünya seramik sektörünün profesyonellerini bir araya getiren fuarda Seramiksan, banyo, mutfak, tüm yaşam alanları ve kamusal alanlar için oluşturduğu yeni seramik ve vitrifiye koleksiyonunu,  hall 18/ B56-C53 standında sergileyecek.

Cersaie’ye özel koleksiyon 

Seramiksan’ın Cersaie için özel olarak hazırladığı koleksiyonda işlenmemiş ham beton görünümüyle “Urban”; sıcak ve cesur bir tarza sahip yaşam alanları vadeden “Terazzo”; mekanlara yaşanmışlık hissi veren rustik tarzı, endüstriyel görünüm ile yeniden harmanlayan “Rusty” serileri yer alıyor. Dokunma hissi yaratan rölyefli yüzeyi ile tasarım ve dayanıklılığı birleştiren “Rock”; kendine özgü nostaljik çini tarzı desenleri,  zengin motif seçenekleri ile İspanyol esintilerini yaşam alanlarına taşıyan “History”; bir ressamın fırçasından çıkmış hissi veren “Paint” serisini de Cersaie’de ilk defa sergiliyor.

 Seramiksan yeni outdoor koleksiyonu

Seramiksan’ın 2018 koleksiyonunda yer alan 120 x 120,  40 x 120 ebatlarında ve 20 mm kalınlığında üretilen Outdoor Koleksiyonu,  fonksiyonelliği ve colored body (renkli gövde) üretilmesiyle standartları yükseltiyor. Uzun ömürlü ve yüksek performans özelliğiyle dış mekanlarda uzun yıllar kullanılabilen, yoğun trafiğin ve aşınmanın söz konusu olduğu zeminler için özel olarak geliştirilen 20 mm koleksiyonu da ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Seramiksan, son trendlere uygun olarak ürettiği yeni tezgah üstü lavabo serisi Aura ile estetik ve zarif görünümü,  3 farklı form ile birleştiriyor. Mat ve parlak yüzeye sahip Aura serisi siyah, beyaz, antrasit, metalik kahve, kırmızı, turuncu ve yeşilden oluşan 7 farklı renk seçeneği ile banyolara modern bir hava katıyor.

Seramiksan’ın çevre dostu yeni nesil vitrifiye ürünleri, kanalsız Rimless klozetleri,  2,5 – 4 lt. su ile fonksiyon yapan ve önemli oranda su tasarrufu sağlayan yeni oval ve kare formdaki  takımları da fuarda sergilenecek.

Seramiksan İhracat Müdürü Rıfat Noyan

Seramiksan İhracat Müdürü Rıfat Noyan, “Dünyanın en büyük seramik fuarı olan Cersaie’ye 11. kez katılacak olmanın gururunu yaşıyoruz. Kaliteli yaşam için gerekli tüm teknolojileri buluşturduğumuz 2018 koleksiyonumuzu, Unicera’dan sonra Cersaie’de de sergileyeceğiz. Unicera’da büyük beğeni toplayan dünyanın son trendlerine uygun olarak tüm yaşam alanları ve kamusal alanlar için hazırladığımız ürünlerimizi Cersaie’de de sektör profesyonelleri ile buluşturduğumuz için heyecanlıyız” dedi.