(Getac) ve (Leica Geosystems)’tan ZORLU Arazi Koşulları için İşbirliği!

Getac’ın zorlu koşullara dayanıklı tableti, Leica’nın Zeno Mobile yazılımı ve GG04 plus akıllı anteniyle her koşulda yüksek doğrulukta veri toplama imkanı sunuyor.

Düsseldorf, 05 Eylül 2018 – Getac’ın zorlu koşullara dayanıklı ZX70 Android tableti, Leica Geosystems tarafından geliştirilen yeni Zeno GG04 plus tablet çözümüne güç verecek. Yeni ortaklık Leica Geosystems’ın müşterilerine kamu hizmetleri, ulaşım ve inşaat gibi alanlarda, tüm arazi ve hava koşullarında kapsamlı coğrafi veri toplama imkanı sağlayacak.

Leica Geosystems, yaklaşık 200 yıldır profesyonel ölçüm ve araştırma çözümleri üretiyor ve en yüksek kalitede cihazlar denildiğinde akla ilk gelen markalar arasında yer alıyor. Kısa süre önce şirket, Zeno Mobile veri toplama uygulaması ve Zeno GG04 plus akıllı anteni dahil olmak üzere bir dizi yeni yazılım ve donanım geliştirdi. Bu cihazlar müşterilerin sahada hızlı ve etkin bir şekilde, yüksek doğrulukta coğrafi veri almalarına yardımcı olmak için tasarlandı. Bu yenilikçi ürünleri Getac’ın tamamen dayanıklı ZX70 Android tabletiyle birleştiren endüstri lideri Leica Geosystems, ölçüm doğruluğu, bağlanabilirlik ve dayanıklılığı tek ve kapsamlı bir pakette sunan bir çözüm yarattı.

Leica Geosystems, Veri Toplama ve Yönetimi Kıdemli Ürün Yöneticisi Alexander Fischer, “Getac ZX70, müşterilerimize sunmak istediğimiz tüm araştırma çözümleri için aradıkları özellikleri sağlıyor” dedi ve sözlerini şöyle sürdürdü: “Sadece son derece dayanıklı ve güvenilir değil, aynı zamanda güçlü Android işletim sistemi ve esnek bağlanabilirliğe sahip. Böylece Zeno Mobile yazılımımız ve GG04 plus akıllı antenimiz mükemmel uyumu yakalıyor. Müşterilerimiz, bulundukları çevre ya da karşılaştıkları koşulları fark etmeksizin optimum performans elde edeceklerinden emin olabilirler.” 

Leica Zeno Mobile ile Kanıtlanmış Mobil Performans ve Kusursuz Entegrasyon 

Kompakt ve güçlüGetac ZX70 dayanıklı Android tabletin tek elle kullanımının kolay ve rahat olması, onu zorlu saha ölçüm çalışmaları için ideal kılıyor. Android işletim sistemi, Leica’nın Zeno Mobile yazılımını sorunsuz bir şekilde destekleyerek yüksek doğrulukta Global Navigasyon Uydu Sistemi (GNSS) pozisyonlarının kullanılmasını ve sahada kolayca toplanacak zengin özellikli verilerin elde edilmesini sağlıyor. Ayrıca, gerekli iş akışı veya kullanılan arka ofis sistemlerine bağlı olarak, herhangi bir yetkili Android uygulamasının cihaza yüklenebileceği anlamına geliyor. Bu da cihazın kutudan çıkar çıkmaz kolaylıkla kullanılmasına izin veriyor. 

Bu özelliklere ek olarak 7 inç IPS ekran, doğrudan güneş ışığı da dahil olmak üzere tüm ortamlarda kolayca okunabilirken, LumiBond 2.0 dokunmatik ekran ise açık havada, yağmurda ve hatta eldiven taktığınızda bile tabletle çalışabilme imkanı sunuyor. Getac ZX70’e entegre 4G modem  sayesinde hızla ve kolayca büyük veri dosyaları aktarmak mümkün, hem de uzak mesafelerde bile… Hızlı, istikrarlı ve güvenilir veri bağlantısı, kullanıcıların Hexagon Geosystems’ın HxGN SmartNet düzeltme servisini etkin bir şekilde kullanabilmelerini sağlayarak, bir santimetre içinde doğru GNSS ölçümü yapabilmelerini sağlıyor.

Son olarak, kazara oluşan hasarlar da dahil olmak üzere Getac’ın sınıfındaki en iyi garantiyi sağlaması Leica’nın müşterilerine yatırımlarının tamamen korunduğundan emin olarak yeni Zeno GG04 plus Tablet Solution’ı satın alabileceklerini kanıtlıyor.

Getac EMEA Bölgesi Ürün ve Çözümleri Direktörü Amanda Ward, “ZX70, sınıfının en iyisi maksimum dayanıklılık, bağlanabilirlik ve kullanım kolaylığı sunuyor. Ürün aynı zamanda düşmelere, yağmura, titreşime ve daha fazlasına dayanabiliyor. Leica’nın endüstri lideri Zeno Mobile yazılımı ve Smart Antenna mükemmel bir donanım uyumu  sağladı. Geçmişte, arazilerdeki pozisyonları üçgenlere ayırmak için mezura  kullanılırdı; bunlar ne güvenilir ne de doğru sonuçlar sunardı. Getac’ın ZX70 tabletinin Leica Zeno mobil yazılımı ve GG04 Plus Smart Antenna ile kombinasyonu, arazi ve ofis  ekiplerine zaman kazandırırken, GNSS’in yüksek doğruluğu, varlık verilerinin geçerliliğini artırıyor ve hata riskini azaltıyor.”  diyor.

Getac ZX70 tabletin, Leica Zeno GG04 çözümüne nasıl güç sağladığıyla ilgili ayrıntılı bilgiye utilities.getac.com adresinden ulaşabilirsiniz.


Getac:
Getac Technology Corporation, MiTAC-Synnex Business Group’un (2017  cirosu 34.07 milyar ABD doları) ana iştirakı olarak 1989 yılında, GE Aerospace ile savunma elektronik ürünleri tedarik etmek amacıyla  ortak girişim olarak kuruldu. Getac, dayanıklı dizüstü bilgisayarlar, dayanıklı tablet PC’ler ve askeriye için mobil video çözümleri, kamu güvenliği, kamu hizmetleri, imalat, nakliye ve lojistik müşterileri için mobil video çözümleri alanlarında faaliyet gösteriyor. Ar-Ge alanındaki güçlü yetkinliğiyle Getac, yüksek düzeyde mühendislik ve donanım-yazılım entegrasyon çözümleri sağlıyor.

Ayrıntılı bilgi için http://www.getac.com adresini ziyaret edebilirsiniz.