(Kastamonu Entegre)’den AHŞAPTAN Vazgeçemeyenlere NATURA SERİSİ

Nepal

Tüketici tercihlerini gözeterek ürettiği markaları ile öne çıkan Kastamonu Entegre, doğanın en güzel sembolü ve değişmeyen dekorasyon trendi ahşap estetiğini, yaşam alanlarına taşımaya devam ediyor. Yedi dekordan oluşan yeni seri Natura, fark yaratan tasarımlara imza atarken, dekorasyon trendlerine de yön veriyor.

Kastamonu Entegre’nin melamin kaplı MDF ve yonga levha için tasarladığı yeni seri Natura, ahşabın doğal dokusunun yüzeye birebir yansıtıldığı özel bir koleksiyonu oluşturuyor. İleri teknoloji ile üretilen seri, yedi farklı dekor seçeneği ile öne çıkıyor. Register ve emboss yüzeylerinin, Merkür, Venüs, Samara, Odesa, Nepal, Aral  ve Tibet olmak üzere farklı seçeneklerde hayat bulduğu koleksiyon, karmaşık ve yorucu şehir hayatının yarattığı stresten uzaklaşmak için sakin ve huzurlu yaşam alanlarına ihtiyaç duyanların tercihi olacak. Natura koleksiyonunun sahip olduğu doğal doku, desenlerinin güçlü etkisi ile gerek geleneksel gerekse modern tarzda dekore edilen evlerde zamansız, natüralist mekanlar yaratırken, huzur ve enerjiyi bir arada sunan özgün bir atmosfer sağlıyor.

Üretimlerinde üst düzey kalite standardı sağlanan Natura serisi, uluslararası standartlara uygun E1 belgesi ile üretiliyor. Bu belge ile formaldehit salınımının Avrupa Standartlarına uygun limitlerde olduğu kanıtlanırken, tüketici sağlığı gözetiliyor ve uzun süreli kalite memnuniyeti sağlanıyor.