(REHAU)’dan Ömür Boyu SIZDIRMAZLIK Garantisi!

REHAU, “REHAU Tesisatın Ustası” kulübündeki çalışmalarını genişletmeye devam ediyor. Güvenilir ve onaylı sertifikaya sahip tesisatçı arayan son kullanıcılar, hayata geçirilen kulüp sayesinde güvenilir tesisatçılara ulaşıp ömür boyu sızdırmazlık garantili tesisata kolayca ulaşabiliyorlar.

Yüksek dayanıklı ham madde kaliteye yansıyor

REHAU tarafından geliştirilen sızdırmazlık garantili RAUTITAN, temiz su ve RAUPIANO atık su boruları ile ev tesisatlarının güvende tutulmasını sağlıyor. Yenilikçi teknolojiye önem veren REHAU’ nun geliştirdiği hafıza özellikli PE-Xa malzemesi,  boruların uzun yıllarca sorunsuz şekilde kullanılmasını mümkün kılıyor. Yüksek dayanıklı ham madde yapısını kalitesine yansıtan REHAU, korozyona karşı yüksek dayanıklılık sunan malzemeler ile yüksek kireç veya karma su içeriğine sahip durumlarda da hijyen sunuyor.

RAUTITAN sistemleri hem yeni yapılarda hem de tadilatlarda avantaj sağlıyor

REHAU ürünlerini kullanan tesisatçılar, konut sahiplerine kaliteli ve uzun ömürlü bir tesisat sistemini garanti edebiliyor. Tesisatçıların işlerine değer katmanın yanı sıra son kullanıcılara da büyük avantajlar sağlayan REHAU, RAUTITAN sistemlerinin sahip olduğu çok yönlülük sayesinde tesisatçıların her duruma uygun bir çözüm bulmasına olanak tanıyor. Fraunhofer Enstitüsü tarafından onaylanan RAUTITAN ürünleri, bağlantı elemanlarının sahip olduğu yüksek sızdırmazlık özelliği sayesinde tesisatta oluşacak bakteriyel kalıntıları etkili bir şekilde önlüyor.


REHAU:
Sürdürülebilir inşaat ve modernizasyon için ileriye dönük ve bütünsel çözümler sunmaktadır. Enerji tasarruflu inşaat, yenilenebilir enerjilerin kullanılması ve su yönetimine odaklanmaktadır. REHAU; pencere, sıhhi tesisat, yerden ısıtma, endüstri, mobilya ve otomotiv alanlarında sofistike sistem çözümleri ve kapsamlı hizmetleri ile müşterilerinin güçlü bir partneridir. 200’ü aşkın lokasyonda 20.000’in üstünde çalışanı ile bağımsız bir aile şirketidir.