(Rasch) Markasından Barbara Schöneberger İMZALI Koleksiyon!

Ünlü Alman oyuncu ve şarkıcı Barbara Schöneberger Rasch markası için özel olarak “Barbara Home Collection” isimli bir duvar kağıdı koleksiyonu tasarladı.

Her zaman iyi ve güvende hissetmek istediğimiz en özel yer; evlerimizdir… Bizi adeta dış dünyadan koruyan bir koza gibidir. İşte tasarımlarım ile ben de içinde kendinizi güvenli, rahat ve konforlu hissedeceğiniz sıcak bir atmosfer yaratmak istedim.” diyen Barbara Schöneberger’in “Barbara Home Collection” isimli duvar kağıdı koleksiyonu birbirinden renkli tasarımlar sunuyor.

Barbara Schöneberger’in, misafir odasındaki halıdan, sergilerde etkilendiği resimlerden ve hatta hayallerinden ilham alarak tasarladığı duvar kağıdı koleksiyonu; kilim motiflerinden yağlı boya efektli ağaç ve dalga desenlerine, büyük ölçekli çiçeklerden dragon motiflerine uzanan tasarım seçenekleri ile  sıcak, sofistike ve rahat bir atmosfer yaratmak isteyenler için farklı alternatifler bulunduruyor.

Özel tasarım olan duvar kağıdı koleksiyonu, kolay temizlenebilmesi, güneş ışınlarına dayanıklı olması, ekolojik olması, RAL ve CE sertifikaları güvencesinde insan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi barındırmaması gibi birçok avantajı ile de ön plana çıkıyor.


HannaHome:
Modern bir marka yönetimi firması olan Hanna Brand Management çatısı altında, kurulduğu 2009 yılından bu yana “Dekorasyonda ilk adres” sloganı ile yola çıkan HannaHome, “ev ve yaşam konseptine” yepyeni bir soluk getirmek amacı ile Rasch, Sirpi,  Armani/Casa, RaschTextil, HannAtelier, Rasch Contract, Meister, Kronotex, Design ID, Norwall, Sellers & Josephson, Ascot ve Artworks olmak üzere dünyanın lider, kaliteli, yenilikçi ve fark yaratan duvar kağıdı ve parke ürünleri ile yaşam alanlarına değer ve estetiği bir arada sunmaktadır. Gerek son kullanıcı gerek profesyonellerin dekorasyon ihtiyaçlarına hızlı ve bütünlük içerisinde çözüm bulmak üzere ürünlerini Türkiye genelindeki PartnerClub üyesi mağazalarda müşterileri ile buluşturan HannaHome, aynı zamanda sektörel projelere yönelik ürün tedarik hizmeti de vermektedir.