(Weltew Home)’dan “Laura Yemek Odası Takımı”

Koleksiyonlarını iyi yaşam kültürünün gerçek değerleri ile tasarlayan, ayrıca usta işçilikle ve yüksek kalitede malzemeler kullanarak kalıcılığı estetikle buluşturan Weltew Home, uzun bir günün sonunda, dostlarınızla yemekte huzur bulacağınız bir koleksiyon sunuyor.

Weltew Home’un Laura Yemek Odası Takımı, ahşabın sıcaklığı ile bütünleşen bronz tasarımı ve büyük kulplu özelliği ile ergonomik bir yapı sergiliyor. Mekânlarınıza uyum sağlayan Laura Yemek Odası Takımı; doğal, sıcak ve çok yönlü bir estetiği de beraberinde evlere getiriyor.

Klasik şıklığın ötesinde bir tasarım

Duvar ünitesi, masa, konsol ve 6 adet sandalyeden oluşan Laura koleksiyonu, sezonun en yeni trendleri ve ışıltılı renkleri ile yemek odalarını bir başka boyuta taşıyor. Bu yeni boyutla artık renkleri sadece görmekle kalmıyor onları aynı zamanda hissederek tecrübe edebiliyoruz.

Taş rengiyle gösterişli bir duruş sergileyen Laura Yemek Odası, aynı zamanda klasik dokunuşlarla salonunuza şıklığı da getiriyor. Kullanışlı detaylarıyla ve ortadan açılarak uzatılabilir masa tablası ile Laura koleksiyonu, kullanıcılarına daha geniş bir alan imkânı da sunuyor.

Sıradanlıktan hoşlanmayanlar için…

Bulunduğu mekânı kişiselleştirme imkânı veren renk ve detayları ile göz dolduran Weltew Home, usta ellerden çıkan ince detaylı koleksiyonlarıyla tüketicilerini memnun etmeye devam ediyor. Sıradanlıktan hoşlanmıyorsanız ve detaylar sizin için önemliyse Laura Yemek Odası tam olarak size hitap ediyor olabilir… Yurt içi ve yurt dışında 600’ün üzerinde satış noktasında müşterilerine ulaşan Weltew Home, yenilenen kimliği, güvendiğiniz kalitesi ile kullanıcılarını mağazalarına bekliyor.


Weltew Home
Weltew mobilya, 1996 yılında Bursa İnegöl’de mobilya sektöründe üretim ve pazarlama faaliyetlerine başlayarak, yüksek tuttuğu hedefler doğrultusunda sürekliliğini sağladığı büyüme trendiyle, kendinden söz ettiren bir firmadır.
45.000 m²’si kapalı olmak üzere toplamda 90.000 m²’den oluşan, yüksek teknolojiye sahip makine parkuru, modern tesisleriyle istihdam ettiği 400’ü aşkın personeliyle Weltew Home, aylık 2400 takım panel mobilya, 2100 takım oturma grubu, 1700 takım baza, 2400 adet yatak üretim kapasitesine sahiptir.
Tüketici hakları doğrultusunda sunduğu satış sonrası hizmetleriyle Weltew Home, müşteri memnuniyetini sürekli kılmaktadır. Weltew Home, genç ve dinamik kadrosu, 100’ün üzerinde model çeşidiyle Türkiye de mobilya sektörüne yön veren firmaların içerisinde yer almaktadır.
Weltew Home, Yurt içinde 2 bölge bayii, 460 satış noktası, 20 showroom, dünya pazarında ise 42 ülkede 139 satış noktası ile geniş bir pazarlama ağına sahiptir. Weltew Home, üretim kapasitesi ve üretim tesisleri ile mobilya sektöründe ülkemizin önde gelen mobilya markalarından biridir.