(Magniflex)’ten Vücut Ağırlığına Göre Şekil Alan HAFIZALI YATAK “Terra”…

İtalyan Magniflex’in memory foam özellikli visco yatağı “Terra”, vücudun ısısına göre değil, ağırlığına göre şekil alıyor. Bu sayede, yatakla tüm temas noktalarında farklı basınç alanları oluşturan ürün, uyku sırasında bedenin her yanını sarıp tüm vücut kıvrımlarını dolduruyor ve kullanıcılarına hem daha konforlu hem de enerjik bir uyku deneyimi sunuyor. Bambu özellikli doğal kumaşlardan üretilen ve yattığınız bölümün sertlik ayarını kendiniz yapabildiğiniz dual core – çift çekirdek teknolojisine sahip olan Magniflex Terra,  Türkiye genelindeki Yatcop bayilerinde 5.235 liradan satışa sunuluyor.

Stressiz, ağrısız ve doğal uyku…

Terra model yatağın üretiminde kullanılan doğal kumaşlar ve içeriğindeki su bazlı yeni nesil sünger teknolojisi, ortamdaki elektrikli ve elektronik ürünlerden yayılan manyetik dalgaların neden olduğu stres ile manyetiklenmeye bağlı baş ve kas ağrısı, uyku düzensizlikleri ve yorgun uyku gibi rahatsızlıkların önüne geçmeye yardımcı oluyor.

Mite ve akarlara karşı doğal koruma

Terra’nın terlemeyi önleyen ve nefes alabilen anti-bakteriyel kumaş dokusu, yatak içinde mite, akar gibi zararlı bakterilerin oluşumunu da önlüyor. İnsan sağlığını destekleyen kullanıcı dostu yataklar, doğal malzemeler kullanılarak üretildiği için çevreye de herhangi bir zarar vermiyor.

İlk dokunan siz olun!

Magniflex’in İtalya’daki tesislerinde, otomasyon sistem ile el değmeden üretilip paketlenen Terra’ya ilk dokunan, paketi açarken siz oluyorsunuz ve böylece tamamen hijyenik yatağınızı gönül rahatlığıyla hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Ayrıca yatağın yüzeyindeki kılıfın değiştirilebilir ve kuru temizleme yapılabilir özelliği de bulunuyor.

12 yıl garantili Magniflex yatakları hakkında detaylı bilgi için www.magniflex.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Yatcop:
2013 yılında kurulan Yatcop, dünyaca ünlü İtalyan yatak markası Tonino Lamborghini’nin Türkiye distribütörlüğünü yapıyor. Yılda 3,2 milyon adet yatak üreten marka ile opsiyonlu olarak 2031 yılına kadar lisans sözleşmesi bulunan Yatcop’un Türkiye genelinde 130’u aşkın satış noktası bulunuyor. Firma, komşu coğrafyalardaki 17 ülkede de By Tonino Lamborghini ve Magniflex marka yatakların satış haklarını elinde bulunduruyor.