(DYO)’dan Teknoplast’la KOLAY Silinen, Nefes Alan, SAĞLIKLI Duvarlar!

Türk boya sektörüne ilkleri kazandıran DYO’nun yüksek yağ itici özelliğine sahip boyası Teknoplast, lekelerin kolaylıkla temizlenmesine imkan veriyor. Kokusuz, insan ve çevre dostu Teknoplast; antibakteriyel özelliği ile çocuk odaları başta olmak üzere kreş, okul, hastane, otel, restoran, mutfak ve ofislerin vazgeçilmezi oldu.

Boya sektörüne getirdiği ilkler ve yenilikçi ürünleri ile sektöre öncülük eden DYO; kokusuz, insan ve çevre dostu Teknoplast boyası ile mekanlara nefes aldırıyor. DYO, iç mekânlarda her türlü üzeye uygulanan Teknoplast ile “temizlikten taviz vermeyenlere” büyük kolaylık sunuyor.

LEKELERE SON VEREN TEKNOLOJİ

Antibakteriyel ve küf önleyici özelliği ile evlerde sağlıklı bir ortam yaratmaya da katkı sağlayan Teknoplast, özellikle çocuk odaları, kreş, okul, hastane, restoran, mutfak, mağaza ve ofislerin iç mekan kullanımında öne çıkıyor.Lekelerle çok daha fazla karşı karşıya kalınan söz konusu alanlarda DYO’nun Teknoplast ürünü ile boyanmış duvarlar kolaylıkla temizlenebiliyor. Türkiye’de bir ilk olan teknoloji sayesinde yüksek yağ itici özelliğe sahip Teknoplast, yüzeyde oluşan yağ, ketçap, kurşunkalem ve suluboya gibi lekelerin temizlenmesine de imkan veriyor.

ZENGİN RENK SEÇENEĞİ SUNUYOR

DYO’nun çevre dostu ürünü Teknoplast, Renk Yağmuru Kartelasındaki renkler ile tüketicilere mekanlarının ışığı ve dekorasyonuna en uygun seçenekleri sunuyor. İpek mat, silinebilir ve dekoratif özelliği ile öne çıkan Teknoplast; klasik ve modası hiç geçmeyen renklerin yanı sıra, trendi yansıtan ve sadece DYO’da bulabileceğiniz renk tonları ile de fark yaratıyor.