(On Tasarım), Biyofilik Tasarım Konferansları’nda: “Doğadan Öğrenmek”

Silkar/AKDO tarafından her ay düzenlenen “Biyofilik Tasarım Konferansları” serisinin, Nisan ayındaki oturumlarından ilki, 10 Nisan 2018 Salı günü, saat 16:00’da Silkar Plaza’da gerçekleştirilecek. “Doğadan Öğrenmek” başlıklı oturumun konuşmacısı Oktan Nalbantoğlu (On Tasarım) olacak.

Oktan Nalbantoğlu, projelerinde ihmal etmediği sürdürülebilir kentsel gelişme, ekolojik sürdürülebilirlik ve yeşil doku ile şehir yaşamında ihtiyacını duyduğumuz şeyleri bizlere sunmayı başarıyor. “Manisa Soma Şehitliği” projesi, doğa ile entegre mimarisiyle biyofilik tasarım açısından ilham veriyor.

Kurbağlıdere Vadisi”, “Maltepe Bölge Parkı”, “Casablanca Kıyı Düzenleme” gibi ödüllü projeleri de kentsel dönüşüm ve kent alanlarında biyofilik tasarımı sürdürme konularına parmak basıyor. “Doğadan Öğrenmek” başlıklı sunumuyla Oktan Nalbantoğlu, projelerinden ve tasarımlarındaki biyofilik tasarım yaklaşımlarından bahsedecek.

Oturumun ardından bir kokteyl ile bir araya gelecek olan konuşmacı ve dinleyiciler, biyofilik tasarım konusunda fikir alışverişlerinde bulunabilecekler.


Biyofilik Tasarım Konferansları: “Doğadan Öğrenmek”
Tarih: 10.04.2018
Saat: 16:00.
Yer: Silkar Plaza