(Filli Boya) CAPATECT Isı Yalıtım Sistemleri ile Evlerde Yaz Kış BAHAR Havası!

Baharın geldiği, sıcaklıkların arttığı bu günlerde Filli Boya Capatect Isı Yalıtım Sistemleri, ‘DOĞRUSU’ kampanyasıyla soğuk havalarda olduğu kadar, sıcak havalarda da mantolamanın önemine ve doğru bir şekilde yapılması gerektiğine dikkat çekiyor.

Konutlarda tüketilen toplam enerjinin yaklaşık yüzde %80’i ısıtma ve soğutma için tüketildiği ülkemizde ısı yalıtımı, enerji tasarrufu için en önemli araçlardan birisi olarak görülüyor. Türkiye’de son 10 yılda yapılan dış cephe ısı yalıtımının 50 milyon m2’sini tek başına gerçekleştiren Filli Boya Capatect Isı Yalıtım Sistemleri, yalıtımın doğru bir şekilde yapıldığı takdirde dört mevsim kazanç ve konfor sağlayacağının altını çiziyor. ‘DOĞRUSU’ kampanyasıyla evlerde yaz kış bahar havası yaşamanın ve enerji israfının önüne geçmenin ancak iyi bir ısı yalıtım sayesinde olacağını belirten Capatect, yalıtımın kime yaptırılacağını seçmenin önemine dikkat çekiyor.

Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhası ile bütün binalar değer kazanıyor

Avrupa ve Türkiye standartlarına uygun olarak üretilen kaliteli ürün yelpazesi ile yeni inşa edilen binalarda tasarım öğelerini gölgelemeden kaliteli mantolama yapılmasını sağlayan Capatect, dış cephesi zaman içinde yıpranmış bina yüzeylerine de yeni bir görünüm kazandırıyor. Standart Beyaz EPS ısı yalıtım levhalarına göre %20 daha yüksek ısı yalıtım performansına sahip Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhası ile eski yeni bütün binalar değer kazanıyor.

Avrupa ve Türkiye standartlarına uygun sistemler ile 10 yıl Capatect Garantisi!

Avrupa ve Türkiye standartlarına uygun Capatect ürünleri, Filli Boya’nın uygulama hizmeti veren bayileri tarafından, Capatect Teknik Şartnamesine göre yapılan uygulamalarda 10 yıl garanti ve 2 yıl sigorta ayrıcalığıyla sunuluyor.

Enerji kimlik belgesi kampanyası!

Çevre ve sürdürülebilirlik politikalarıyla her geçen gün sektöre ve ülkeye katkıda bulunan Filli Boya Capatect, yaptığı kampanya ile Capatect Isı Yalıtım Sistemi’ni kullanan mevcut binalara gerekli kriterleri karşıladığı takdirde Enerji Kimlik Belgeleri’ni ücretsiz olarak veriyor. Filli Boya’nın sunduğu Capatect Isı Yalıtım Sistemi ile yalıtılan binalar, hem uzun ömürlü tasarruf ile değer kazanıyor, hem de Enerji Kimlik Belgesine ücretsiz sahip oluyor.

“Ücretsiz Keşif” hizmeti

Mantolama yapılmamış binalardaki enerji kaçağının ülke ekonomisine yılda 30 Milyar TL zarar verdiğinin altını çizen Filli Boya Capatect Isı Yalıtım Sistemleri, bu enerji kaçağının 2 ila 5 bin TL´sinin mantolama yapılmamış binalarda oturanların cebinden çıkacağını hatırlatıyor. Capatect, bu tasarruftan yararlanmak üzere binasında ısı yalıtımı bulunmayan tüketicilere “Ücretsiz Keşif” hizmeti de sunuyor.

Detaylı bilgi için: www.filliboya.com