Yeni Nesil Dış Mekan Mimari Kapama Sistemi: Quattro

Tasarıma yön veren modern mekanlar yaratmak için fonksiyonellik ve ileri teknolojiyi kusursuzca bir arada sunan Quattro yeni nesil dış mekan mimari kapama sistemi ile proje alanlarında fark yaratın.

Minimalist geometrik forma sahip Quattro, sahip olduğu estetik çizgisi ile özgün asimetrik hatlardan ilham alarak tasarlanan ve aynı zamanda kumaş katmanı arasına entegre aydınlatma yeniliğinin dünyada ilk kez sunulduğu inovasyon ürünüdür. Patentli ışık opsiyonuna ek olarak RGB Led Aydınlatma ile renk alternatifleri sayesinde modunuza uygun atmosfer yaratabilir , Dimmer Entegreli Şerit Led Aydınlatma opsiyonu ile ışık yoğunluğunu isteğinize göre ayarlayabilir veya kumaş üzerine entegre HDD Lux Led opsiyonu ile ek aydınlatma sağlayabilirsiniz.

Ayrıca sistem uzaktan kumanda ile kontrol edilen dikey hareketli cam kapama, dikey zip perde veya sürgülü cam sistemleriyle entegre edilerek dış mekanların her türlü mevsim koşullarına karşı kış bahçesi konforunda ve bağımsız dış yaşam alanı standartlarında değerlendirilmesine olanak sağlar.

Detaylı bilgi için: www.albayrak.com