Romantik ve Ilık Bir İlkbahar Evinde: (Biev)’den Venice Collection…

Milyonlarca evde dekorasyon zenginliği sunan Biev, özgün bakış açısı ve trendlere göre şekillendirdiği koleksiyonları ile ilkbahara neşeli bir merhaba diyor.

Yaşam alanlarında konfor ve rahatlık arayanlara özel tasarlanan Venice serisi, pastel tonları ile huzurlu ve ferah yaşam alanları vadediyor. Modern çizgide tasarlanan koleksiyonun tüm parçaları genç ve dinamik bir atmosfer yaratmak adına kıvrımlı formlardan oluşuyor. Oturma grubu ve yemek odası takımından oluşan koleksiyonu dilerseniz Biev dekoratif ürünleri, duvar panoları ve saatlerle zenginleştirebilirsiniz.

Farklı renk seçenekleri ile üçlü ve tekli koltuklardan oluşan oturma grubu kolay silinebilir ve sağlıklı kumaş döşemesi sayesinde özellikle çocuklu evlerde kullanım kolaylığı sunuyor. Gürgen kasası ile uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz koltukların kırlentleri çıkarılarak kolaylıkla yıkanabilir özelliğe sahip.  Üçlü koltuğun kolçağında yer alan özel usb bölmesi evin içindeki kablo kargaşasından kurtulmanızı sağlarken, oturduğunuz yerden kalkmadan evinizdeki konforun keyfini sürmenizi sağlıyor.

Kullanışlı ve şık yapısı ile günlük kullanımda ya da davet sofralarında sevdiklerinizi ağırlayacağınız Venice yemek masası dört sandalyeden oluşuyor, isteğe bağlı olarak sandalye sayısı arttırılabilir.

Doğal görünümü sayesinde dinlendirici bir etki yaratan koleksiyonda büfe, konsol ve çok amaçlı dolabın yanı sıra bir adet orta sehpası bulunuyor. Zamanın yıpratamadığı tik ağacı ve zevkli dekorasyon tercihleri için çam ağacının karışımından üretilen yemek masası grubu, aşınma ve darbelere karşı yüksek dirence sahip.

İster takım halinde isterseniz tek tek satın alabileceğiniz Venice koleksiyonu yakından incelemek için: biev.com.tr


BİEV:
1984 yılında açılan ilk züccaciye mağazası ile temelleri atılan Biev, doğuşu sayılabilecek bu ilk adımdan sonra ev – yaşam kültürünün gelişmesi ve zenginleşmesi yönünde sürdürdüğü çalışmaları ve yarattığı öncü markalarının ardından 2007 yılında kuruldu. Biev, kendisine ait mağazaları,  franchise mağazaları ve online alışveriş sitesi ile seçkin bayi ve satış noktalarında kişiye özel ve keyifli alışveriş deneyimi sunarken, ev-yaşam trendlerine yön veren yenilikçi bakış açısı ile sıcak ve huzurlu alanlar yaratıyor. Hayattaki duruşunu, motivasyon kaynaklarını evi ile paylaşanlara yönelik mobilyadan aksesuara, aydınlatmadan ev tekstil grubuna geniş bir yelpazede dekorasyona dair pek çok farklı tarz ile müşterilerine yaratıcılıklarını ortaya çıkaracak fikirler sunan Biev, bugün milyonlarca evde dekorasyon zenginliği yaratıyor. ‘’Hayalinizdeki gibi Biev’’ mottosu ile kendi stilini yaşam alanlarına yansıtanların vazgeçilmezi olan Biev, özgün bakış açısı, trendlere göre şekillendirdiği ürün çeşidi ve dekorasyona yönelik yaratıcı fikirlerinin yanı sıra güçlü marka kimliği ile dünya markası olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.