Emre Arolat, 21 Şubat’ta ARCHITECTURAL LEAGUE of NEW YORKta!

Emre Arolat, Architectural League of New York tarafından düzenlenen mimarlık, şehircilik, tasarım ve sanat alanlarında dünyanın önde gelen isimlerinin davet edildiği bir konuşma serisi olan Current Work etkinliği kapsamında 21 Şubat Çarşamba günü saat 19.00’da The Irwin S.Ghanin School of Architecture of The Cooper Union – The Great Hall’da bir sunum gerçekleştirecek.


“Current Work: Emre Arolat”
Tarih ve Saat: 21 Şubat 2018 Çarşamba – 19.00
Yer: The Irwin S. Ghanin School of Architecture of The Cooper Union – The Great Hall


Emre Arolat, bağlamın; tarihsel ve coğrafi katmanlarının izinde ortaya çıkan kimliği ve köklerinin, çağdaş dünyanın kaçınılmaz talepleri ile birlikte nasıl bağdaştırdığını irdelediği konuşmasında, Santral İstanbul Çağdaş Sanat Müzesi, Antakya Müze Otel ve Sancaklar Camii projelerinin içinde bulunduğu bir seri proje üzerinden detaylı paylaşımda bulunacaktır.

Sunumu takip eden soru-cevap bölümünün moderatörlüğünü Places Journal kurul üyesi ve Architecture Research Office (ARO)’in ortaklarından Adam Yarinsky üstleniyor.

Biletlere buradan ulaşabilirsiniz. Konuşma Architectural League üyelerine ücretsizdir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için: rsvp@archleague.org