(BTicino) MYHOME ile Yaşam Alanlarınızı Kontrol Altına Alın!

BTicino MyHOME otomasyon sistemi, konforlu, güvenli, çevreye duyarlı ve interaktif yapısıyla son teknolojiyi yaşam alanlarıyla buluşturuyor.

Sağladığı konfor ve güvenlik ile yaşamı kolaylaştıran BTicino MyHOME, yaşam alanlarına getirdiği otomatik komutlar sayesinde hem konfor hem de tasarruf sağlıyor.

MyHOME otomasyon sistemi, aydınlatmaların ve panjurların otomasyonu, iklimlendirme sistemi enerji yönetimi, ses yayını, hırsız alarmı, interkom sistemleri ve uzaktan kontrol gibi birçok işlevsel özelliği kullanıcıyla buluşturuyor. Sistem kullanıcılarına zamanla istenilen senaryoların değiştirilebilmenin yanında işlevselliği artıracak parçaları ekleme ve kullanımlarını değiştirme gibi büyük düzenleme imkanı sunuyor.

Enerji Tasarrufu

Elektirik ve diğer enerji kaynaklarını en akıllı biçimde kullanabilen, çevreye duyarlı MyHOME evotomasyon sistemi, her odanın sıcaklık derecesini farklı ayarlarken, aynı zamanda enerji tüketimini ölçer ve buna göre enerji tasarrufunu sağlamak için yalnızca öncelikli fonksiyonlar çalışmasını sağlar.

İletişim Sistemleri

Modern iletişim sistemleri aracılığıyla yaşam alanlarınızı kontrol etmenizi sağlayan MyHOME ile müzik yayın ve multimedya ekran sayesinde sevdiğiniz bir müzik albümünü evinizin herhangi bir odasında dinleyebilir, kapıdaki konukları görüntüleyebilir, girişlerini kontrol edebilir ve evin farklı bölümlerinden aile fertleriyle görüşebilirsiniz. Tüm bu kontrolleri aynı zamanda akıllı cihazlar ile uzak erişim ile de sağlayabilirsiniz.

 Bus Teknolojisi

Yaşam alanlarınızı kalıcı ve esnek bir elektriksel mimari ile donatan BTicino MyHOME, sahip olduğu esnek ve genişleyebilir yapısı sayesinde benzersiz dijital Bus teknolojisinin kullanımı sayesinde, yaşamı daha basit ve işlevsel kılıyor. Bus sistemi üzerine kurulu olarak gerçekleştirilen donanım her türlü konut ve üçüncül alana uygulanabilir olup yenilikçi konfor, güvenlik, enerji tasarrufu, multimedia ve yerel ya da uzak erişim kontrol çözümleri sunuyor.