Türkiye’nin Ev Dekorasyon Markası (Biev) ULUSLARARASI MOBİLYA FUARI’nda…

Biev, 23-28 Ocak tarihleri arasında CNR Expo’da gerçekleşen IMOB’18 Fuarı kapsamında 9. Salon D5 standında yerli ve yabancı ziyaretçilerini ağırlıyor.

Yeni sezon ürünleri, trend yaratan koleksiyonları ve ev dekorasyonuna dair özgün çözümleri ile Türkiye’nin dekorasyon markası Biev, zincir mağazaları, franchise mağazaları, online alışveriş sitesi ile seçkin bayi ve satış noktalarında tüketicileri ile buluşuyor.

Farklı dekorasyon stillerine uygun binlerce evi donatan Biev, ağırlıklı ürün kategorisi mobilyanın dışında aksesuar, aydınlatma ve ev tekstil grubu ürünlerini sergilediği standının mimari ve dekorasyon zenginliğiyle de ziyaretçilerine farklı bir fuar deneyimi sunuyor.

Modaya uygun, dinamik bir yapıda sürekli değişen, ihtiyaçlara en uygun şekilde cevap verebilen, estetik ve ergonomik niteliğe sahip ürün tercihleri ile Biev, rekabet avantajı ve istikrarlı sürdürülebilir büyüme hedefleri doğrultusunda ev yaşam kültürünün zenginleşmesi adına çalışmalarına devam ediyor.


BİEV:
1984 yılında açılan ilk züccaciye mağazası ile temelleri atılan Biev, doğuşu sayılabilecek bu ilk adımdan sonra ev – yaşam kültürünün gelişmesi ve zenginleşmesi yönünde sürdürdüğü çalışmaları ve yarattığı öncü markalarının ardından 2007 yılında kuruldu. Biev, kendisine ait mağazaları,  franchise mağazaları ve online alışveriş sitesi ile seçkin bayi ve satış noktalarında kişiye özel ve keyifli alışveriş deneyimi sunarken, ev-yaşam trendlerine yön veren yenilikçi bakış açısı ile sıcak ve huzurlu alanlar yaratıyor. Hayattaki duruşunu, motivasyon kaynaklarını evi ile paylaşanlara yönelik mobilyadan aksesuara, aydınlatmadan ev tekstil grubuna geniş bir yelpazede dekorasyona dair pek çok farklı tarz ile müşterilerine yaratıcılıklarını ortaya çıkaracak fikirler sunan Biev, bugün milyonlarca evde dekorasyon zenginliği yaratıyor. ‘’Hayalinizdeki gibi Biev’’ mottosu ile kendi stilini yaşam alanlarına yansıtanların vazgeçilmezi olan Biev, özgün bakış açısı, trendlere göre şekillendirdiği ürün çeşidi ve dekorasyona yönelik yaratıcı fikirlerinin yanı sıra güçlü marka kimliği ile dünya markası olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.

Detaylı bilgi için: www.biev.com.tr