(Temmer)’le Grinin ASALETİ ve Bejin SAKİNLİĞİ AcarBlu’ya Yansıdı!

Grinin asaleti ve bejin sakinliği Affumicato ile birlikte İstanbul Beykoz’da Acar Blu rezidanslarına yansıdı.

Projenin genel mahallerinde, Temmer Mermer’in Afyonkarahisar ocaklarında ürettiği Affumicato tercih edilen AcarBlu, sadece manzarası ve lokasyonuyla değil, kaliteli doğaltaş ürünlerine yer veren yaşam alanlarıyla da nefes aldıracağını kanıtladı.

Kendi içinde hareketli bir seleksiyona sahip olan Affumicato, kullanıldığı alanlarda mermerin tüm keyfini ortaya koyuyor. Dışarıdan gri gibi görünen ama bej bir dokuya sahip Affumicato ürünleri, bu dokusuyla bütün mermer geçişlerine de uyum sağlayarak tasarımcıların işini kolaylaştırıyor.

Tasarımcılar tarafından; sert yapısının dışında; dokularının akışkan ve değişken olması ironik bir malzeme olarak tanımlanan mermer ürünleri, doğanın üzerinde fotoğraf çekmiş hissi uyandırdığı için mekanlara sanatsal bir dokunuş katıyor. İşte bu dokunuşlardan biri de Temmer Mermer sayesinde AcarBlu sakinleri için gerçekleşiyor.

Affumicato, yapılarda estetik, dayanıklılık, kalite ve doğallık sağlamak üzere Temmer Mermer’in ekonomiye kazandırdığı yüzlerce mermer çeşidinden sadece biri.

“En iyi yatırım kalitedir” düşüncesiyle hareket eden Temmer, her zevke hitap eden geniş ürün yelpazesini yeni ürünlerle daha da zenginleştirirken, kullanıcıların dekorasyondaki hayal gücünü en üst noktalara taşıyacak geniş ürün yelpazesi sayesinde, proje geliştirenlerin ve tasarımcıların en önemli iş ortakları arasında yer alıyor.


Temmer Mermer:
Türkiye’nin en büyük mermer ocaklarından birine sahip olan ve modern teknolojisiyle mermere hayat veren Temmer, 1998 yılında Afyon’da kuruldu.1998’de Bilecik’te kurduğu bej mermer ocağı yatırımınıTürkiye’nin en büyük ocaklarından biri haline getiren Temmer’in halen Türkiye’de Afyon, Eskişehir, Muğla gibi Türkiye’nin önemli mermer rezerv alanlarında ocakları bulunmaktadır.Afyon’da toplam 107.000 m2 alan üzerinde, 42.000 m2 kapalı alana sahip, dünyanın en büyük 3. entegre tesisiyle üretimini sürdürmekte olanTemmer, mermeri blok, levha ve ebatlı olarak üretmektedir. Temmer,  Kuzey Amerika, Avrupa, Uzakdoğu, Orta Asya gibi dünyanın birçok farklı bölgesinde yaklaşık 40 ülkeye de ihracat gerçekleştirmektedir.