22 Volt Akülü Kırıcı Delicilerin EN HIZLISI (Hilti)’den…

İnşaat sektörüne Ar-Ge temelli kaliteli ürünleriyle yüksek katma değer sağlayan Hilti, TE 6-A22 Akülü Kırıcı Delici ürünüyle inşaat profesyonellerinin çalışma hayatını kolaylaştırıyor. İleri teknolojiyle donatılmış ürünleriyle inşaat sektörüne inovatif çözümler sunan Hilti’nin akülü kırıcı delicisi, yaratıcı darbeleme teknolojisi ile bir önceki modeline göre yüzde 30 daha yüksek performans sağlıyor. Elektrik, mekanik, çelik metal ve kaba işler gibi geniş yelpazede uygulamalarda hem darbeli ve darbesiz delim hem de kırım yapabilen Hilti TE 6-A22 Akülü Kırıcı Delici, pazardaki en hızlı 22 volt akülü kırıcı delici olma özelliğini taşıyor.

Dünya çapında kırıcı delici ürün kategorisinde öncü marka olan Hilti, bugüne kadar geliştirdiği en iyi akülü kırıcı delici ürünü Hilti TE 6-A22 ile sektör profesyonellerine kolaylık sağlıyor. Standart kırıcı delicilere ve bir önceki modeline göre yüzde 30 daha hafif ve daha kompakt olan Hilti TE 6-A22 Akülü Kırıcı Delici, yaratıcı darbeleme teknolojisiyle de yüzde 30 daha yüksek performans ve verimlilik sunuyor. Elektrik, mekanik, çelik metal ve kaba işler gibi geniş yelpazede uygulamalarda kullanılabilen Hilti TE 6-A22, pazardaki en hızlı 22 volt akülü kırıcı delici olma özelliğini taşıyor. Hem darbeli ve darbesiz delim hem de kırım (pürüzlendirme) yapabilen Hilti TE 6-A22 Akülü Kırıcı Delici, yeni jenerasyon 22 volt Li-ion pilleri ile yüzde 73 daha yüksek kapasitede çalışırken, ağır uygulamalarda kablosuz olarak kullanılabiliyor. 5.2 Ah pil ile rakiplerinin tam 2 katı delim yapabilen yeni nesil akülü kırıcı delici, eksi 20 dereceye kadar çalışabilme özelliğiyle de öne çıkıyor.

Titreşimi azaltan ve tozun tamamını emen konforlu kırıcı delici

Yük altında ve yüksüz durumda sabit devir sayısı sağlayan Hilti TE 6-A22 Akülü Kırıcı Delici, kömürsüz motoru sayesinde daha az tamir gerektiriyor. Aktif Titreşim Azaltma (AVR) özelliği ile titreşimi büyük oranda azaltarak çalışanları yoğun titreşime maruz kalma sonucu ortaya çıkabilecek mesleki hastalıklardan da koruyor. Ergonomik tutma kolu tasarımıyla dikkat çeken Hilti TE 6-A22 Akülü Kırıcı Delici, tutma kolunun lastik kaplama özelliği sayesinde de düşük titreşim sağlıyor ve böylelikle rahat uygulama yapmaya imkân tanıyor. Ürünün toz toplama sistemi, tozun yüzde 100 oranında emilmesini sağlarken, yüksek enerji verimliliği ve kullanıcı konforu sunuyor. Hilti TE 6-A22 Akülü Kırıcı Delici’yi, Hilti mağazalarından ve hilti.com.tr adresinden temin etmek mümkün.


Hilti ve Hilti Türkiye:
Dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan yaklaşık 35 bin nüfuslu Lihtenştayn Prensliği’nde 1941 yılında doğup, bugün yaklaşık 24 bin çalışanı ile global jenerik marka haline gelen Hilti, 6 kıtada 120’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Türkiye pazarına ilk kez 1982 yılında giren ve 15 yıl distribütörlük olarak temsil edilen Hilti, 1997 yılından bu yana ise Türkiye’de yüzde 100 yabancı sermayeli bir firma olarak faaliyet gösteriyor. 2017’de 20. yılını kutlayan Hilti Türkiye, göstermiş olduğu gelişimle 2011 yılı başından bu yana 10 ülkenin (Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Moğolistan, Kırgızistan, Ermenistan, Gürcistan, Tacikistan, Moldova ve Kuzey Irak) bağlı olduğu bir bölgesel üs konumunda. 2017 yılında yüzde 25 büyüme gösteren Hilti Türkiye, başarısını bilgi, birikim ve inovasyon ile sürdürülebilir değer yaratan bir marka olmaya borçlu. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Hilti Türkiye, 332 çalışanı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Ekonomiye yarattığı katma değer dışında İnsan Kaynakları alanındaki çalışmalarıyla da öne çıkan Hilti, Great Place to Work Enstitüsü tarafından belirlenen “Dünyanın En İyi İşverenleri 2017” listesinde 22. sırada yer aldı. Hilti Türkiye ise 2016 yılında “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2016” listesinde dördüncü, 2015 yılında aynı ödül kategorisinde üçüncü oldu ve Yaşam Boyu Öğrenme alanında Özel Ödül’e layık görüldü.

Detaylı bilgi için: hilti.com.tr