(BOCCHI)’den YENİ Sırlı Porselen ve Seramik Karo Koleksiyonu!

“Il bagno per tutti” (Herkes için banyo) mottosuyla yıllardır seramiği yüksek teknolojiyle biçimlendirerek birbirinden etkileyici tasarım ve renk alternatifleriyle banyolara taşıyan BOCCHI son olarak doğal taş, ahşap, beton, mermer ve metalik görünümlü sırlı porselen ve seramik karoları da ürün gamına ekledi. BOCCHI Karo Koleksiyonu, zengin renk, desen, doku ve boyut seçenekleri ile ıslak mekanları aşarak salondan yatak odasına, bahçeden verandaya tüm yaşam alanlarına sınırsız tasarım özgürlüğü getiriyor.

70 yıldır seramik banyo ve mutfak ürünleri alanlarında yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunan köklü İtalyan firması BOCCHI, ürün gamına yeni eklediği karo koleksiyonu ile ahşabın, taşın, betonun, mermerin ve metalin doğallığını, geniş renk, desen ve doku yelpazesiyle, tasarımda esneklik sunan boyut seçenekleriyle ve uzun kullanım ömrüyle yaşam alanlarına taşıyor.

Doğal görünümü, dayanıklılık ve sürdürülebilirlik avantajlarıyla şehir hayatının hızlı temposunda yaşam alanlarına natürellik, estetik, işlev ve kalite kazandıran BOCCHI karo koleksiyonundaki tüm seriler sahip oldukları zemin ve duvar kombinasyonlarıyla iç mekanlarda tasarım bütünlüğü de sunuyor.

Mermerin asaleti, ahşabın sıcaklığı, metalin endüstriyel etkisi

BOCCHI’nin sofistike mekan tasarımlarında doğanın gerçek bir yansıması olarak tercih edilen doğal taş görünümlü porselen karo serileri Libano, Calderona, Matera ve Traviso, esin kaynakları olan doğal malzemeler kadar gerçekçi tasarımlar sunarken, doğal taştan çok daha efektif ve uzun kullanım ömrü sağlıyor. Doğanın eşsiz renk ve desenlerinin kusursuz tasarımlarla birleştiği ürünler, her tarza hitap eden modelleriyle sınırsız tasarım özgürlüğü sunuyor.

Ahşabın doğallığının porselen karolara nakış gibi işlendiği Parker, Lucerne ve San Juan serileri ise ahşap dokuları ve renk tonlarıyla ön plana çıkıyor. Göz alıcı tasarımlarıyla mekanlara ruh katan modeller, doğal ve yalın görüntüleriyle evlerinde ahşabın sıcak görünümünü tercih edenlerin vazgeçilmezi olmaya aday.

BOCCHI’nin iç ve dış mekan dekorasyonlarında sıklıkla tercih edilen beton görünümlü Dulcinea, Hartley, Truman, Vicat ve Kendal serileri ise minimalist çizgileri, gri, vizon ve antrasit renk alternatiflerinin yanı sıra mat ve yarı parlak yüzey seçenekleriyle dekorasyonda loft ve eklektik tarzı benimseyenlerin gözdesi.

Mermer dokusunun çekim gücünü porselenle buluşturan Massa Carrara, Sicilia ve Bocchi Palazzo serileri de mekanlarda doğallığı arayanların tercihleri arasında: Sade ışıltılarıyla dikkat çeken karolar, özgün renk tonları ve damarlı görünümleriyle dekorasyona değer katan rafine seçenekler…

Endüstriyel şıklığın porselen karolardaki yansıması olan Bilbao serisi metalin güçlü ve zamansız etkisini iç mekanlarla buluşturuyor. Metalik renk tonlarıyla ışık, gölge ve hareketin etkileyici yansımalarını sunan Bilbao, 45×90 cm ölçüleriyle geniş alanlarda kullanım kolaylığı sağlıyor.

30×90 cm ebatında üretilen Navona ve Regalo ise iç mekanlara dekorları ile beraber dinamizm getiren seramik serileri. Roma’nın en karakteristik Barok meydanlarından biri olan Piazza Navona’dan esinlenerek oluşturulan Navona serisi, saten mat olarak üretilerek banyolara sanatsal dokunuşlarda bulunuyor.

Kolay döşenebilir, hijyenik ve uzun ömürlü ürünler

Dona ve sıcaklığa dayanıklı olduğundan her tür iklim özelliklerinde iç ve dış mekanlarda kullanılabilen BOCCHI karo koleksiyonları, kırılmaya, eğilmeye, aşınmaya, lekeye ve kimyasallara karşı yüksek direnç gösteriyor. BOCCHI karoları koleksiyonlarını üstün kılan niteliklerden bir diğeri de kolay döşenebilir olması.

Güneş ışığı ya da yapay aydınlatma kaynaklarından yayılan ışınlardan etkilenmeyen ve zamanla solma problemi de yaşamayan ürünler, hijyenik yapıları sayesinde kolay temizlik sağlıyor.


BOCCHI:
1950’den günümüze, “Il bagno per tutti” (Herkes için banyo) mottosuyla yaratıcı, yenilikçi ve insana değer veren kuruluş olma vizyonunu sürdüren İtalyan BOCCHI, yarım asrı aşan bilgi birikimiyle banyo ürünleri sektörünün öncülüğünü yapıyor. İş ortaklarına ürün ve serviste her zaman en iyi, en kaliteli ve en yenilikçi çözümleri en doğru fiyatla sunmayı ilke edinen BOCCHI şirket kültürü haline getirdiği bu değerleri gelecekte de korumayı amaçlıyor.

BOCCHI Tasarım ekibinin yanısıra İtalyan ve Türk tasarımcılarla işbirliği ile yarattığı serilerle klasikten moderne oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan BOCCHI,içerdiği seramik sağlık gereçleri, banyo mobilyaları ve aksesuarları, banyo/mutfak armatürleri, gömme rezervuar ve Care&Comfort adı verilen bedensel engelli ve yaşlılar düşünülerek tasarlanmış özel ürün grupları ile Türkiye, İtalya, Amerika, İngiltere ve Rusya ofisleri aracılığıyla dünya genelinde geniş bir kullanıcı ağına hitap ediyor.

BOCCHI, “Sıfır Pürüz” ve “Jet Flush” teknolojileri ile üstün klozet temizliğini, “Çevre Dostu Klozet” özelliği ile tasarruf ederken global ölçekte su kaynaklarının azalması sorunuyla mücadeleyi, dünyada bir ilk olan “XL Klozet” ile farklı beden ölçülerine sahip kişilerin konforunu birbirinden farklı banyo fikirleri ve 18 farklı özgün BOCCHI renkleriyle sunuyor.