(Nurus), Levent Deneyim Merkezi’nde İŞVEREN ve ÇALIŞANLARI Bir Araya Getirdi…

Renan Gökyay

Ofislerde meslek hastalıklarının gün geçtikçe artması üzerine sağlıklı ofisler konusunda farkındalık çalışmalarını sürdüren Nurus, işverenler ve çalışanlar için önem taşıyan yeni bir konferans düzenledi. “Mutluluğu ve Verimliliği Artıran Sağlıklı Çalışma Alanları” konulu konferans, Nurus-LINAK işbirliğiyle 22 Kasım 2017 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

Ofis sağlığını çalışanlar için bir “hak” gören Nurus, 1927 yılından bu yana, ofis, ev, terminal, eğitim ve sosyal alanlar için sağlıklı mobilya çözümleri geliştiriyor. Uluslararası tasarım ekosistemi ile mobilya sektörünün öncü markalarından olan Nurus, ofis sağlığı konusunda işverenlere büyük yükümlülükler düştüğü inancıyla, Türkiye çapında çalışmalar yürütüyor.

22 Kasım Çarşamba günü Nurus Levent Deneyim Merkezi’nde düzenlenen “Mutluluğu ve Verimliliği Arttıran Sağlıklı Çalışma Alanları” konulu konferansta Nurus Baş Tasarımcısı Renan Gökyay, iş dünyası temsilcileri, CEO’lar, şirketlerin insan kaynakları yöneticileri ve ofis çalışanları ile bir araya geldi.

Nurus Levent Deneyim Merkezi’nde gerçekleşen konferansta, açılış konuşmalarını Danimarka Kraliyeti Türkiye Başkonsolosu Jesper Kamp, LINAK Ülke Müdürü Erinç Çiçek ve LINAK İdari Müdürü Soren Brondum Petersen yaptı.