(Schréder), İSTANBUL LIGHT FUARI’nda Ziyaretçilerini Bekliyor…

Schréder, tüm aydınlatma sektörünü tek çatı altında ve tek fuarda birleştiren İstanbulLight’da ziyaretçileri ile buluşacak. Dış aydınlatma sektörünün öncülerinden Schréder, 21- 24 Eylül 2017 tarihlerinde AGID ve ATMK desteğiyle CNR Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuarda 9. Hall 131 nolu stantta çözümlerini tanıtacak.

En son teknolojilerin yer alacağı ve işbirliği fırsatların sunulacağı 10. IstanbulLight Uluslararası Aydınlatma & Elektrik Malzemeleri Fuar ve Kongresi, 21-24 Eylül 2017 tarihleri arasında AGID (Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği) ve ATMK (Aydınlatma Türk Milli Komitesi) desteğiyle İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Fuarla birlikte 21-22 Eylül 2017 tarihlerinde “11. Ulusal Aydınlatma Kongresi” de gerçekleşecek. Schréder’in sponsorluğunu üstlendiği “Led Dünyası’ndan Standart ve Sertifikalar” oturumunda, Schréder SA Grup Teknik Destek Mühendisi Mr. Jerome Dehon, “European Norm 13201: 2015 Yol Aydınlatma Kriterleri Dokumanın Revize Edilmesi ve Getirilen Yenilikler” sunumunu gerçekleştirecek.

Schréder müşterilerine, güvenlik, rahatlık ve sürdürülebilir yaşam alanları sağlamada yardımcı olacak en yeni teknoloji çözümlerini IstanbulLight’ta tanıtacak. Dijital çağı kucaklamak ve bağlantılı bir dünyanın tüm avantajlarından faydalanmak üzere geliştirdiği çözümlerini, 9. Hall 131 nolu standında ziyaretçiler ile paylaşacak.

Schréder’in aydınlatmanın ötesinde bağlantı olanakları öneren çözümleri, işletme konusunda güçlü faydalar sunarken, kamu ve özel yönetimli alanların tasarımcıları ve yöneticilerine farklı deneyimler yaratma konusunda yardımcı oluyor.


Schréder:
Dış aydınlatmada dünya lideri Schréder, 1907’de Belçika’da kuruldu. Dünya genelinde 48 şirketiyle müşterilerinin çözüm ortağı olan Schréder, kullanıcılara ilgi çekici deneyimler ile firmalara/kurumlara operasyonel faydalar sunan güvenli, konforlu, sürdürülebilir ve akıllı ortamlara dönüşen akıllı çözümler tasarlıyor ve geliştiriyor.

Türkiye’de, aydınlatma tasarımı ve çözümleri alanında adını gerçekleştirdiği Karadeniz Sahilyolu Tünelleri, Arkun Tüneli, Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü otoyol aydınlatma çalışmaları ve muhtelif otoyolların aydınlatma tasarımı ve uygulamaları ve İstanbul İstinye Park Alışveriş Merkezi’nin tüm dış aydınlatması, Samsun Sheraton dış cephe aydınlatması, Karaköy Balıklıhan cephe aydınlatması, Adana Pozantı otoyolu aydınlatması, Osman Gazi Köprüsü’nde köprü ve viyadüğün yol ve dekoratif aydınlatması ve “Taksim Meydanı ve Yakın Çevresi Düzenleme Projesi” kapsamında Taksim Meydanı aydınlatması gibi projeleriyle duyuran Schréder, Belçika’da kurulduğu 1906 tarihinden itibaren dünyanın dört bir tarafında proje ve uygulama anlamında gerçekleştirdiği aydınlatma çözümleri ile tanınıyor. Güvenli, sürdürülebilir ve yönetilebilir aydınlatma tasarımı ve mühendisliği anlayışını tüm çalışmalarında temel dayanak noktası olarak belirleyen Schréder, dünyada yüzlerce kentin, otoyolun ve tünelin aydınlatmasını gerçekleştiren marka olarak biliniyor.

Daha fazla bilgi için: www.schreder.com.tr