(LAMP 83)’ten Bir İLK: Elektronik Ticaret Platformu

LAMP 83 aydınlatma sektöründe bir ilke daha imza atıyor. LAMP 83 tarafından geliştirilen yeni e-ticaret platformu http://www.isortagimlamp83.com yakında, ticari sektör profesyonellerinin hizmetinde olacak.

2017 sonbahar döneminde aktif olarak çalışacak ve ülke çapında sadece seçilmiş LAMP 83 İş Ortaklarına (ticari bayiler) hizmet verecek olan yeni e-ticaret platformu, birçok yenilik ve ilki de beraberinde getiriyor. Platform tüm tüketicilerin kullanımına açık olsa da, sadece “LAMP 83 ile İş Ortağım” sözleşmesi imzalayan firmalar işlem yapabilme yetkisine sahip olacaklar.

 

LAMP 83 ile İş Ortağı olmak için başvuran adaylar, hızlı ve şeffaf bir şekilde değerlendirildikten sonra, imzalayacakları bir sözleşme ile birlikte LAMP 83 e-ticaret platformunun kullanıcısı olabilecek. Sınırlı sayıda seçilecek olan LAMP 83 İş Ortakları’nı birçok avantaj bekliyor. Online çalışacak olan e-ticaret sitesini kullanan LAMP 83 İş Ortakları, temin edecekleri LAMP 83 ürünleri ile ilgili, siparişten sevkiyata kadar tüm iş ve işlemlerini telefon etmeye dahi gerek kalmadan, tek bir tuş yardımıyla bu platform üzerinden gerçekleştirecek.

81 ilimizin demografik yapısına göre sınırlı sayıda belirlenecek LAMP 83 İş Ortakları; adil bir rekabet ortamında, yeterli karlılıkla, kendi bölgesel tanıtımlarının LAMP 83 tarafından yapılacağı bir pazarlama düzeninde, siparişten sevkiyata kadar elektronik olarak bilgilendirdikleri ve yönettikleri bir platform aracılığı ile kendilerine sağlanan tüm avantajlardan yararlanarak, LAMP 83 ürün ve hizmetlerini, LAMP 83 severler ile buluşturacak.

LAMP 83’ün yeni e-ticaret platformu; gerek bireysel, gerek kurumsal LAMP 83 severler için de farklı bir platform olacak. LAMP 83 severler, Türkiye’nin neresinde olurlarsa olsunlar, LAMP 83 İş Ortaklarına anında ulaşabilmenin yanı sıra; sadece bu platformu takip ederek LAMP 83 tarafından sağlanan ürünler, bu ürünlerin teknik bilgileri, pratik aydınlatma bilgileri ile birlikte, bu ürünlerin tüm Türkiye için geçerli olan fiyat bilgilerini de şeffaf bir model sayesinde görebilecek. Böylelikle şeffaf ve adil bir e-ticaret platformuna taşınan LAMP 83’ün alışılmış ürün ve hizmet kalitesi, hem bireysel, hem de kurumsal tüketiciler tarafından kolaylıkla ulaşılabilir hale gelecek.

LAMP 83 ile İş Ortağım ekibi bugünlerde Türkiye’nin dört köşesinden gelen başvuruları “İlk gelen, ilk değerlendirilir” prensibi kapsamında değerlendirmekle meşgul.

Haksız rekabetten yorulan, karlılık sorunu yaşayan, satmak zorunda kaldıkları marka ve ürünlerin satış sonrası şikayet ve sorunlarının çözümsüzlüğü altında ezilen, enerji verimliliği olmayan LED ürünlerin yarattığı memnuniyetsizlik ile boğuşan sektör profesyonellerinin, tüm tasarım, yönetim ve pazarlama sorumluluğu LAMP 83’te olan bu yeni e-ticaret platformuna olan ilgisi oldukça yüksek. Halen başvuruların devam ettiği yeni LAMP 83 e-ticaret platformu, tüm yenilikleri ile birlikte 2017 yılı sonuna doğru hizmette olacak.

LAMP 83’ün yeni e-ticaret platformuwww.isortagimlamp83.com
Ayrıntılı Bilgi İçin: http://www.lamp83.com.tr