Ev Dekorasyonunda PUF Devrimi (Loda)’yla Başlıyor!

Yaşam alanlarında puf devri başlıyor. Yeni nesil dekorasyon anlayışının olmazsa olmazı puflar, artık ev sitilinin en önemli oyuncuları… İlham veren tasarımları çizgi üstü konseptlerle birleştiren Loda ise bu konuda oldukça iddialı koleksiyonlar yaratıyor. Özenle seçilmiş mobilyalarınıza eşlik edecek olan Loda imzalı puflar, evinizin atmosferini yeniden tanımlamaya hazırlanıyor.

Pufta chester etkisi; Luis

Kapitone detaylarıyla chester akımına gönderme yapan Luis Puf, keskin hatları ve zarif tavrıyla karakterli bir duruş sergilerken yaşam alanlarına zarafet katıyor. Luis Puf, özgün çizgisiyle şaşırtıcı bir etki bırakırken iddialı ve bir o kadar da cesur bir tercih oluşturuyor. Mor renginin tüm enerjisini ruhunda taşıyan Luis, özellikle yatak odalarında gizemli bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Yaşam alanlarına minimalizm dokunuşu…

‘Yüksek gusto ve rafine bir zevk’ felsefesiyle günümüz dekorasyon stilinde önemli tasarımlara imza atan Loda, Fency Puf ile bayrağı eline alıyor. Minimal çizgilerle hayat bulan Fency Puf, modern tarzın tutkunlarına çok özel bir seçenek oluşturuyor. Üstelik metal elektrostatik ayakları ve üstünde leke tutmayan kumaşı oldukça işlevsel çözümler sunuyor.

Şıklığın konforla düeti oldukça iddialı geliyor!

Bounce Puf, yuvarlak hatları, birinci sınıf kalitedeki döşemesi, yanlardan şerit gibi gelen ve bir tutacak görevi gören deri detaylarıyla gerçek bir puf görevi görüyor. Geniş hacimli gövdesiyle rahatlıktan ödün vermeyenlere konforlu bir deneyim sunarken iddialı tasarımı, ev dekorasyonunda şıklıktan vazgeçmeyenlere özel olarak geliyor.