Mobilya Almayı Düşünenlere (Alfemo)’dan DEV Fırsat!

Türkiye’nin lider mobilya markalarından Alfemo, yeni kampanyası ile mobilya satın almayı planlayanlara büyük bir fırsat sunuyor. Alfemo’nun 1 Ağustos-30 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak kampanyası kapsamında ilk ürüne %25, ikinci ürüne ise net %50 indirim sunuluyor.

Alfemo’nun 30 Eylül 2017 tarihine kadar sürecek olan kampanyası hakkında bilgi veren Alfemo Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Ahmet Dinler, kampanyanın mobilya almak isteyenlere büyük avantajlar sağladığını dile getirerek “Alfemo kalitesi ve güvencesi ile herkesin tarzını yansıtabileceği mobilya koleksiyonlarımızı yeni kampanyamız ile cazip fiyatlarla tüketicilerimize sunuyoruz. Üstelik 30 Eylül’e kadar devam edecek olan dev kampanyamıza %10’luk KDV indirimi de eklendiğinde benzersiz bir fırsatın kapıları açılıyor. Gönül rahatlığı ile mobilya almak ve uzun yıllar mutlulukla kullanmak isteyen herkesi en yakın Alfemo Mağazası’nda benzersiz indirimlerle bekliyoruz” diyor.

Alfemo’nun ilk ürüne %25, ikinci ürüne net %50 indirim sunduğu kampanyası, yatak odalarından yemek odalarına, yaşam ünitelerinden köşe takımlarına ve aksesuarlara kadar tüm ürün gruplarını kapsıyor. Ayrıca Alfemo Yatak Merkezi’nde yer alan tüm yatak, baza, başlık ve uyku tekstili ürünleri de aynı kampanya kapsamında ve yine %10 KDV indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor.

En yakın Alfemo mağazasını öğrenmek ve ürünleri incelemek için www.alfemo.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.