(Silestone)’dan SUEDE yüzeyler…

Cosentino, yeni geliştirdiği Suede yüzeyler ile Silestone kuvars yüzeylerde ekstra mat görüntü sağlıyor. Kadife dokusu sayesinde estetiği simgeleyen Suede, leke ve izlere karşı son derece dayanıklı ve yüksek bir teknolojik performans sunuyor. 

Cosentino, en son teknolojiyle geliştirdiği yüksek kalite ve estetik standartlardaki Suede yüzeyleri tasarım severlerin beğenisine sunuyor. Suede, benzersiz dokunuşu ve eşsiz güzelliği ile iç mimari ve tasarım dünyasında kullanılan yüzeyler arasında yeni bir duyuyu temsil ediyor. 

Suede hem estetik hem teknolojik performans sunuyor

Cosentino tarafından en yeni teknolojiyle geliştirilen Suede yüzeyler, estetik görünümünün yanı sıra, teknolojik performansıyla lekelere ve izlere karşı son derece yüksek bir dayanıklılık sunuyor. Suede ile yüzeylerin günlük bakımı oldukça kolay ve basit bir şekilde gerçekleştirilebiliyor, bu da yüzeyin kullanıldığı her yerde maksimum hijyen sağlanmasına yardımcı oluyor.

Kadifemsi hissiyle yeni deneyimler vadediyor

Farklı Silestone renklerinde sunulan Suede, mimar ve tasarımcılara işlevsel bir estetik imkan sağlıyor. Suede, iç mimari ve tasarım dünyasında kullanılan yüzeylerde, şıklığı ve güzelliği ile sizi etkisi altına alıyor, yumuşak ve kadifemsi hissiyle size yeni deneyimler vadediyor. Suede teknolojisi sayesinde, rengin geliştirilmesi için ekstra bir uygulamaya gerek kalmadan renk yoğunluğu ve derinliği sağlanıyor.


Cosentino Group:
Merkezi İspanya’da bulunan Cosentino Grup, mimari ve tasarım amaçlı yenilikçi yüzeylerin üretim ve dağıtımını yapan global bir şirkettir. Sektöründe dünya çapında lider olan Cosentino Grup, yenilikçi yaklaşımlar ile trendleri belirleyen ve insan hayatına değer katan çözümler tasarlamaktadır. Bu vizyon dahilinde, sıradışı ve öncü ürünler olan Silestone®, Dekton®, Eco by Cosentino® ve Sensa by Cosentino® gibi ileri teknolojiye sahip ürünleri geliştirmiş ve mimari alanlarda eşsiz tasarımların yaratılmasını sağlamıştır. 

Dünyanın en büyük kuvars taş üreticisi olan Cosentino Grup, 1 milyon m² kapalı alana sahip tesislerinde ürettiği ürün ve markalarını 20’den fazlası kendine ait tesislerde olmak üzere, 80’den fazla ülkede satışını gerçekleştirmektedir. Cosentino Grup satışlarının %90’ı uluslararası pazarlardan gelmektedir.

Detaylı bilgi için: www.cosentino.com