(Tureks Stone)’da YAZ indirimi…

Mermer ve doğal taş dokularını dekorasyon dünyasına taşıyan Tureks Stone’da yaz indirimi başladı. Her hafta değişen ve 1000’i aşkın ürünü kapsayan indirim kampanyası yaz sonuna kadar devam edecek.

Tureks Stone, birinci sınıf mermer ve doğal taş ürünlerini yaza özel indirimli fiyatlarla satışa sunuyor. Ev ya da ofis dekorasyonunda farklılık arayanlara kolaylık sağlayan kampanyada, 1000’i aşkın mermer  ve doğal taş ürünü için yarı fiyatına kadar indirim imkanı sağlanıyor. Kampanya, Eylül ayına kadar devam edecek.

Klasik, modern ve rustik tarzlar için 67 çeşit modelden yüzlerce farklı desen ve kompozisyon üreten Tureks Stone, 16 çeşit yüzey işleme yöntemiyle doğal taşlara orijinal tasarım damgasını vuruyor. Tasarımlarında doğal taşların gözalıcı renklerini öne çıkaran firma; klasik, modern ve rustik tarzlarda bakır, bej, beyaz, beyaz  gri, multicolor, gri, kahverengi, yeşil, koyu yeşil, mor, sarı ve siyah renklerin en doğal tonlarını sunuyor.


Tureks Stone:
1982 yılından bu yana Türkiye mermer sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak faaliyet gösteren Tureks Stone, başta ABD ve Avrupa ülkeleri olmak üzere dünya genelinde trend yaratan üstün kaliteli mermer, karo, plaka, mozaik gibi ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Dört büyük üretim tesisi, 400 uzman çalışanı ve 80’in üzerinde lisanslı ocağı ile faaliyet gösteren ve hızla büyüyen Tureks Stone, dünyanın en ileri üretim teknolojilerini kullanmakta ve çıkarılan doğal ürünleri spesifikasyonlarına uygun işlemektedir. Türkiye genelinde bulunan ocakları sayesinde doğal taş koleksiyonunun zenginliği ve renkliliğiyle de öne çıkan Tureks Stone, Türkiye’nin en köklü ve en gelişmiş mermer karo ve mermer plaka üreticisidir. Tureks Stone’un referansları arasında New York Trump Plaza, Miami Merrick Plaza, Las Vegas Bellagio Casino gibi yapılar bulunmaktadır.