(Çanakkale Seramik)’ten yeni seri: Vivien

İleri teknolojiyle hayata geçirdiği yenilikçi ürünlerle tüketicilerin beğenisine hitap eden Çanakkale Seramik, yeni serisi Vivien’in, parlak ve pürüzsüz dokusu ile mekanlara ferahlık getiriyor.

Çanakkale Seramik, çimento etkisinin en sade sunumlarından biri olan, parlak ve pürüzsüz dokuya sahip “Vivien” serisi ile konut içi ve banyolarda ferahlık hissi yaratıyor. Özellikle banyolara canlılık katan tasarımıyla ayrışan Vivien serisi, renkli dekorları ile öne çıkıyor.

Vivien serisinin 30×60 cm boyutundaki duvar karoları ve full dekorları ile 60×60 cm ebatlı sırlı granit yer karoları, konut içi kullanıma farklı seçenekler getiriyor. Yer karolarının tekil olarak koridor ve ıslak mekanlarda kullanımıyla da iç açıcı bir etki yaratan Vivien serisi, “kemik”, “kahve” ve “gri” renklerinde üretilerek tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Tasarımcıların vazgeçemediği cement dokusunun fluluğu ve derinliğini de yansıtan Vivien serisi, mekanlara sade ve şık bir görünüm kazandırıyor. Vivien serisinin “mavi” ve “kahve” dekorları ise bu sakinlik ve yalınlığa hareket katarak, dinamik mekanlar yaratıyor.

Banyoların yanı sıra mutfaklarda tezgah arası kullanım için de ideal bir seçenek olan Vivien’in tuğla dekorları, mutfak mobilyaları ile uyumlu modern görünümüyle öne çıkıyor.