(VMZINC) Türkiye ailesi 180. yaşını Yapı Fuarı’nda kutladı!

23-27 Mayıs 2017 tarihleri arasında 40.’sı düzenlenen Yapı Fuarı – Turkey Build İstanbul’da, VMZINC Türkiye İrtibat Ofisi ekibi, sektör oyuncuları ve karar vericileri ile biraraya geldi. 180. yılını, distribütör, mimar ve uygulayıcı ve çözüm ortakları ile birlikte kutladı.

Distribütörleri; AD Group ve Karace Dış Ticaret’in de katıldığı fuarda, standlarında yer alan “Rengini Sen Seç” köşesindeki PIGMENTO® serisinin yeni yüzey alternatifleri de tasarımcılar ve kullanıcılar tarafından ilgi ile karşılandı. Mimari tasarımlarda titanyum çinkonun bakım gerektirmeyen, uzun ömürlü, doğal malzeme özelliklerinin yanı sıra “doku”, “form” ve projeye özel “renk seçenekleri” sunması ziyaretçilerin hayal dünyalarını süsleyerek gelecek projelerinde esin kaynağı oldu.

Her sene olduğu gibi yeni sistemler ve yüzeyler ile ilgili bilgi paylaşımları yapıldı. Cephe sistemlerimizin ön planda olduğu 2017 stand tasarımında ayrıca; Pul kaplamalar, Interlocking sistem ve Perfore sistemler çok yoğun ilgi g.rdü. Her türlü dış ortam koşullarına dayanıklı VMZINC® titanyum çinko cephe kaplamalarında, yeni nesil güneş kırıcı olarak da kullanılan ürünleri, sınırsız tasarım olanağı sunan bükümlü perfore levhalar ilgi odağı oldu.