(GF Hakan Plastik) Ürünleri MİMARİ BİR FİGÜR Olursa…

Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi tarafından gerçekleştirilen Mimar Figürü etkinlik ve sergisine GF Hakan Plastik de ürünleri ile destek verdi.

Gazi Üniversitesi Mimarlık Bölümü stüdyolarından atölyeZ’de yürütülen Mimar Figürü çalışmalarını içeren sergi 3-9 Haziran 2017 tarihlerinde TSMD Mimarlık Merkezi’nde izleyici ile buluştu.

Mimarı ve mimarlığı çok disiplinli bir perspektif içinde sorgulamak üzere atölyeZ’de üretilen stüdyo çalışmalarını bir etkinlikler dizisi içinde mimarlık ortamının paylaşımına açan çalışmaya, GF Hakan Plastik de ürün sponsoru olarak destek verdi. GF Hakan Plastik PP-R ürünleri kullanılarak hazırlanan “Kaos” isimli çalışma, farklı bir bakış açısı ile yeniden yorumlanarak 2 boyuttan 3 boyuta geçerken oluşan algı kaosuna dikkat çekiyordu.

Mimari Figür etkinliğinde üretilen çalışmalar, mimarlığı ve mimarı yeniden tanımlamaktan çok, bu tanımlamaları çeşitlendirme ve farklılaşan bakış açılarının çokluğu içinde tekrar tekrar tartışmaya yönelik olarak geliştirmeyi amaçlıyor.