(L’unica), FİDJİ KÖŞE TAKIMI ile sehpa ve oturma konforunu bir arada sunuyor…

L’unica, özgün tasarımıyla fark yaratan Fidji Köşe Takımı ile açık hava ortamlarına yüksek konfor getirirken aynı zamanda işlevsellik vadediyor. Kolsuz tasarımıyla minimal bir görüntüye sahip olan Fidji Köşe Takımı, yanlarındaki teak geçişlerinin sehpa olarak kullanılmasıyla fonksiyonel bahçelere imza atıyor.

Tasarımlarını kalite, dayanıklılık, konfor ve estetikle buluşturan bahçe mobilyası markası L’unica, üç tarafı sehpayla çevrili Fidji Köşe Takımı ile işlevselliğe yeni bir soluk getirerek hayallerdeki modern bahçeleri gerçek kılıyor. Kolsuz yapısı sayesinde minimal ve göz yormayan bir tasarıma sahip olan Fidji Köşe Takımı, yanlarındaki teak geçişleri ile her tarafının kullanılmasına olanak tanıyarak çok yönlü avantaj sağlıyor.Alçak ve derin oturma pozisyonu sayesinde bahçelerde uzun süreli rahatlık vadeden Fidji Köşe Takımı, metal ile ahşap malzemeyi sadeliğinden de ödün vermeden harmanlıyor. Fidji Köşe Takımı, L’unica’nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom’undan temin edilebiliyor.


L’unica:
Fonksiyonelliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan bahçe mobilyası markası L’unica; Oturma Grupları, Yemek Grupları ve Keyif Ürünleri olmak üzere üç ana kategoride ürünler sunuyor. L’unica’da koltuktan masa ve sandalyeye, sehpadan servis arabasına, salıncaktan şezlonga, dresuardan sandığa, gazebodan daybed’e ve çok çeşitli aksesuarlara kadar bahçe dekorasyonu için gerekli her türlü mobilya yer alıyor. Bu ürünler Ahşap (Teak), Metal ve Sentetik Rattan çeşitleri ile farklı zevklere hitap ediyor. L’unica markalı bahçe mobilyalarının yanı sıra ödüllü tasarımlarıyla dikkat çeken Belçikalı Oasiq, İskandinav tasarım özelliklerine sahip Danimarkalı Houe, premium tasarımlarıyla dünyaca ünlü Danimarkalı Cane-line markalarının ürünlerini de Türkiye’ye getiren L’unica; ayrıca Happy Cocooning markalı şömine masaları ile Weber, Morso ve Big Green Egg markalı üst düzey bahçe barbekülerini de müdavimleriyle buluşturuyor. Bahçeler, balkonlar, teraslar gibi açık hava mekanlarına prestij ve keyif katan modern çizgileriyle dikkat çeken L’unica’nın 2017 yılı ilkbahar-yaz koleksiyonunda, tasarımı ve kalitesi ile öne çıkan kullanıcı dostu pek çok iddialı ürün yer alıyor.

Detaylı bilgi için: www.lunica.com.tr