(Kalekim) “Seracare” ile tadilat sonrası temizlik!

Kalekim, seramik yüzeyleri çimento esaslı kalıntılardan arındıran “Seracare’ ile özellikle tadilat sonrası temizlikte beklentileri karşılıyor.

Kalekim
, yeni uygulama veya tadilat sonrası temizlik konusunda, ‘Seracare Çimento Sökücü’ ile tüketici ve profesyonellere mükemmel bir çözüm sunuyor.

Seramik  yüzeylerde kalan çimento esaslı yapıştırıcı ve derz dolgu atıklarının temizlenmesi için geliştirilen “Kalekim Seracare Çimento Sökücü”, başta banyo ve mutfak olmak üzere seramik kaplı tüm mekanlarda son derece kolay ve etkili bir temizlik sağlıyor.

“Seracare Çimento Sökücü” seramik, porselen seramik, sırlı seramik, granit, klinker, kotto, rustik döşeme, ocak taşları, doğal taş gibi kaplama malzemeleri üzerindeki çimento ve kireç esaslı tüm inşaat atıkları ve harç kalıntılarının kolayca temizlenmesinde kullanılıyor.

Asitlere dayanıklı kaplama malzemeleri üzerindeki çimento kalıntılarını zararlı gazlar çıkarmadan temizleyen asidik temizlik malzemesi “Seracare Çimento Sökücü” sayesinde, sadece 3-5 dakika sonra bez veya sünger yardımı ile tertemiz bir yüzey elde ediliyor.


Kalekim Hakkında
Kalekim A.Ş., yapı kimyasalları alanında üretim ve satış kapasitesi olarak Türkiye’de birinci, Avrupa’da ise 5’inci şirket konumundadır. İstanbul, Isparta, Mersin, Yozgat, Erzurum ve Mardin tesislerinde üretimini sürdüren Kalekim, Türkiye’nin öncü kuruluşlarından biridir. Kurulduğu 1973’ten bu yana seramik yapıştırıcısından su yalıtım çözümlerine, ısı yalıtımından boyaya, endüstriyel zemin çözümlerinden derz dolgu malzemelerine kadar geniş yelpazede üretim yapan Kalekim, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda öncülüğünü sürdürmektedir.
www.kalekim.com.tr