(Şişecam) KARİYERİM Web Sitesine “En İyi” Ödülü!

Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu, Şişecam Kariyerim’in web sitesiyle interaktif ve kreatif medya sektörünün en prestijli yarışmalarından biri olan Horizon İnteraktif Ödülleri’nde “İnsan Kaynakları & İş” kategorisinde “En İyi” ödülüne layık görüldü.

Dünyanın cam ev eşyasında üçüncü, cam ambalaj ve düzcamda beşinci büyük üreticisi konumundaki Şişecam Topluluğu, interaktif ve kreatif medya sektörünün en prestijli yarışması olan Horizon İnteraktif Ödülü’nü almaya hak kazandı. Şişecam Topluluğu’nun yenilenen kurum kimliğiyle uyumlu hale getirilen kullanıcı dostu ve yenilikçi Şişecam Kariyerim web sitesi, dijital dünyanın en prestijli yarışmalarından biri olan Horizon İnteraktif Ödülleri’nde “İnsan Kaynakları & İş” kategorisinde “En İyi” seçilerek ödüllendirildi.

Şişecam’ın potansiyel çalışanlarına ulaşmasını sağlayan Şişecam Kariyerim web sitesi, paydaşlarla ve iş dünyasıyla olan etkileşimi de kuvvetlendirmeyi hedefliyor. Yenilikçi navigasyon yapısı, farklı görünümüyle dikkat çeken Şişecam Kariyerim sitesi, Facebook, Twitter ve Linkedin gibi sosyal medya hesaplarına erişim imkanı veriyor. Öğrencilerin, yeni mezunların ve deneyimli adayların başvurabileceği ilanların, kariyer öykülerinin ve Şişecam Topluluğu’ndaki kariyer fırsatlarıyla ilgili detaylı bilgilerin bulunduğu web sitesi, bilgiye kolay ulaşma ve hızlı kullanım imkânı sunuyor.

İnteraktif medya endüstrisinde uluslararası alanda isim yapmış profesyonellerden oluşan Horizon İnteraktif Ödülleri jürisi, yarışmaya katılan çalışmaları online reklamdan video oyunlarına kadar uzanan 19 farklı kategoride değerlendirmeye tabi tutuyor. Şişecam Topluluğu kariyerim web sitesiyle yenilikçi ve kullanıcı dostu web sitesi http://www.sisecamkariyerim.com/tr 50’ye yakın ülkeden 10 binden fazla başvuru arasında değerlendirildi.

Horizon İnteraktif Ödülleri, multimedya, grafik tasarım, reklamcılık ve pazarlama kökenli endüstri profesyonellerinden oluşan bir jüri tarafından belirleniyor. Yarışmada aday siteler, tasarım, yaratıcılık, teknik, mesaj ve verimlilik kriterlerine göre değerlendiriliyor.


Şişecam Topluluğu:
Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında küresel bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan’da üretim yapmaktadır.

Bugün dünyanın cam ev eşyasında üçüncü, cam ambalaj ve düzcamda beşinci büyük üreticisi konumundaki Şişecam Topluluğu, dünyanın en büyük 10 soda üreticisinden biri olmasının yanı sıra krom kimyasallarında dünya lideridir. Şişecam, 80 yılı aşkın deneyimi, 21 binden fazla çalışanı, 13 ülkeye yayılan üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak ana faaliyet alanlarında dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.

Detaylı bilgi için: www.sisecam.com.tr