(AGT), 2017 PANEL RENKLERİNİ tanıttı…

Yaşam alanlarına özel ahşap çözümler sunan AGT, baharın gelişini yeni renkleri ve tasarımlarıyla kutluyor. AGT, 2017 panel renklerinde pastel tonları ve mat renkleri dokularla buluşturuyor.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 400 bin metrekare alana kurulu modern üretim tesislerinde; MDF, MDF-LAM, Panel, Profil üretimi ile mobilya ve dekorasyon sektörlerine, parke, kapı, duvar paneli ve süpürgelik üretimi ile de inşaat sektörüne hizmet veren AGT, 2017 panel renklerini tanıttı. Baharın gelişiyle ve doğanın uyanmasıyla birlikte ürün yelpazesine yeni renkler ekleyen AGT, 2017 baharına 21 farklı renk ile girdi. Sezonun trendlerine, kendi yorumunu katarak renk ailesini genişleten AGT, özellikle bu yılın trend renkleri olan bakır, metalik tonlar ve taş dokularla evleri canlandıracak.

AGT; pastel renkleri mat dokularla buluşturarak bu bahar da mutfak ve banyoların atmosferini kökten değiştiriyor. Toprak tonlarının dinlendirici etkisiyle evin tüm modunun değişmesi amaçlanırken renk skalasında sezonun en trend renklerinden griyle de öne çıkıyor.

Mutfaklarda kaşmir dokusuna yer veren AGT’nin skalasında teknolojiden kozmetiğe, modadan dekorasyona kadar pek çok alanda kullanılan bakır renginin yanı sıra bordo, kızıl-kahve, pastel yeşili, turuncu, mavi, altın ve siyah renkli paneller de bulunuyor.


AGT:
Gelişen teknoloji ile ahşabın kişiye ve kurumlara özel işlenip geliştirilebileceği hayali ile 1984 yılında Antalya’da çalışmalarına başlayan AGT (Ağaç Sanayinde Gelişmiş Teknoloji), bugün mobilya bileşenleri sektöründe dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olarak faaliyet göstermektedir. AGT, Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 400 binn metrekare alana kurulu modern üretim tesislerinde; MDF, MDF-LAM, Panel, Profil üretimi ile mobilya ve dekorasyon sektörlerine, Parke, kapı, duvar paneli ve süpürgelik üretimi ile de inşaat sektörüne hizmet vermektedir. Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında yer alan AGT, 2016’da gerçekleştirdiği 700 milyon TL’yi aşkın ciro, %40’lık ihracat ve yaklaşık 1000 kişilik istihdamı ile Türkiye’nin bir yaşam alanının ihtiyacı olan tüm ahşap malzemeyi tek başına üretebilen öncü firmasıdır. Türkiye genelinde yaygın bayi kanalının yanı sıra 5 kıtada satış noktaları bulunan AGT, başta Doğu Avrupa, Balkanlar, İran, Orta Doğu ve Rusya olmak üzere 62 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Detaylı bilgi için: www.agt.com.tr