(Vaillant), 20 bayisini FRANKFURT ISH FUARI’nda ağırladı…

Yenilikçi ve çevreci ürünleriyle sektörüne öncülük yapan Vaillant, her bölgeden en fazla ciroya sahip 20 bayisini Almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenen, dünyanın en büyük Isıtma-Soğutma Fuarı ISH’da ağırladı.

Vaillant’ın, bayilerinin yenilikçi Vaillant ürünlerini önceden inceleyebilmeleri, ayrıca sektördeki yenilikleri görmeleri amacıyla düzenlediği geziye; Satış ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu, Pazarlama Direktörü Hazım Bumin, Satış Direktörü Yusuf Türkel, Adana Bölge Satış Müdürü Fatih Aylı ve İstanbul Avrupa Bölge Satış Şefi Fatih Çayır da katıldı.

Dört günlük gezinin ilk gününde rehber eşliğinde şehir turu yapan bayiler, Frankfurt’un tarihi ve turistik yerlerini görme fırsatı buldu. İkinci gün fuar alanında hem Vaillant’ın hem sektörün yeniliklerini inceleyen bayiler, üçüncü gün ise Almanya’nın Hiedelberg şehrini gezdiler. Dördüncü gün yapılan serbest Frankfurt gezisinin ardından Türkiye’ye dönen konuklar, son derece bilgilendirici olan geziden duydukları memnuniyeti dile getirdi.