(Toshiba)’dan AYNI ANDA birden fazla odayı serinleten multi sistem klimalar!

İklimlendirme sektörünün lideri Alarko Carrier’ın pazara sunduğu Toshiba multi sistem klimalar sayesinde, tek bir dış üniteyle, aynı anda evin farklı odalarında, isteğe uygun sıcaklık değerlerini sağlamak mümkün oluyor. A++ enerji sınıfında yer alan Toshiba klimalar, enerji tüketiminde tasarruf da sağlıyor.

Yaz aylarında meydana gelen sıcaklık artışının, birden fazla odada klima ihtiyacını beraberinde getirdiğini belirten Alarko Carrier Bireysel ve Ticari Klimalar Ürün Yöneticisi Dilara Sevindik, “Eskiden lüks olarak görülen klima, günümüzde artık olmazsa olmaz bir ihtiyaca dönüştü. Tüketiciler tek bir odada değil, aynı anda evin birkaç bölümünde birden klima kullanmak istiyor. Biz de, Toshiba multi sistemlerle, birden fazla odada iklimlendirme talebini karşılayacak mükemmel çözümü sunuyoruz. Bu sistemlerdeki tek bir dış ünite, 2, 3, 4 hatta 5 iç üniteyi aynı anda çalıştırabiliyor. Böylece tüketicilerin hem maliyetten hem de alandan tasarruf etmeleri mümkün oluyor” dedi.

Toshiba multi sistem klimaların hafif ve kompakt yapıya sahip dış ünitesi, diğer sistemlere oranla daha sessiz çalışıyor. Ürünlerdeki ileri teknoloji optimum performans sunarak, yaşam kalitesini iyileştiriyor. Farklı kapasitelerde tasarlanan dış üniteler, tüketicinin ihtiyacını hem ekonomik hem de konfordan ödün vermeden karşılamasını sağlıyor.