(Georg Fischer)’den (GF Hakan Plastik)’e Gold Award!

GF Boru Sistemleri Ödül Töreni 2016. GF Hakan Plastik Türkiye ve Ortadoğu Bölge Başkanı Batuhan Besler, Georg Fischer Başkanı Yves Serra'

GF Hakan Plastik, Georg Fischer’in bulunduğu ülkeler içerisinde 2020 hedefleri doğrultusunda gerçekleştirdiği çalışmalarla Boru Sistemleri (Piping Systems) grubunda en başarılı şirket ödülünü aldı.

2016 yılında tamamen İsviçre merkezli Georg Fischer bünyesine dahil olan GF Hakan Plastik, geçtiğimiz yıldan bu yana Georg Fischer’in bulunduğu ülkeler içerisinde duyurduğu Strateji 2020 hedefleri doğrutusunda çalışmalarını sürdürüyor.

Strateji 2020 Hedefleri doğrultusunda “Fark Yaratarak Değer Katıyoruz” sloganı ile önceliklerini belirleyen GF Hakan Plastik,

  • Müşteri ihtiyaçlarını doğru tanımlamak,
  • Hizmet ve ürün kalitesini iyileştirmek,
  • İnovasyonu iş süreçlerine yayarak müşteri ihtiyaçlarına hızlı yanıt vermek,
  • Portföyü daha yüksek katma değerli iş ve hizmetlere kaydırmak konuları üzerinde çalışmalarını yürüttü.

Georg Fischer’ın 3 Mart 2017 tarihinde İspanya Valencia‘da düzenlediği bir törenle yapılan çalışmalar ve şirketler ödüllendirildi. GF’in tüm iş kategorilerinde (Piping Systems, Automativ, Machinig Solutions) değerlendirmelerin yapıldığı törende 2016 yılı boyunca değişim sürecini, başarı ile yürüten GF Hakan Plastik, Piping Systems (boru sistemleri) iş kolunda tüm ülkeler içerisinde Strateji 2020 hedeflerini olağanüstü uygulayan marka olarak Gold Award’a layık görüldü.

Törende, ödülü Georg Fischer Başkanı Yves Serra’dan alan GF Hakan Plastik Türkiye ve Ortadoğu Bölge Başkanı Batuhan Besler, ödülün ekip olmayı, aynı hedefe ve hayale koşmayı başarmanın bir göstergesi olduğunu söyledi.


 

GF Hakan Plastik:
GeorgFischer, 1802 yılında kurulmuş İsviçre merkezli bir firmadır. 3 ana iş kolunda faaliyet göstermektedir: Boru sistemleri (GF PipingSystems), Otomotiv (GF Automotiv) ve Makine çözümleri (GF Machining Solutions). 32 ülkede 45 üretim tesisine ve yaklaşık 14.400 çalışana sahiptir. GF PipingSystems, plastik ve metalden yapılmış boru sistemleri konusunda dünyadaki lider kuruluşlardan biridir. GFPS, su ve gazın sanayi, kamu hizmetleri ve yapı teknolojisi içinde güvenli bir şekilde taşınması için sistem çözümleri ve yüksek kaliteli bileşenler üretmektedir. 3 ana gruba sahip GFPS, üst yapı, alt yapı ve endüstriyel alana yönelik ürünler sunmaktadır.  1965 yılında kurulan Hakan Plastik, yenilikçiyapısıileplastikborusistemlerialanındalidermarkalardanbiridir. Türkiye’de sessiz boruyu ilk üreten firmadır.2013 yılında gerçekleşensatın alma ile GF Hakan Plastik markası ile plastik boru sektöründe hem iç pazarda hem de ihracat alanında çalışmalarına devam etmektedir.

 

Web:               www.hakan.com.tr
Facebook:      www.facebook.com/hakanplastik
Twitter:            www.twitter.com/gfhakanplastik
Instagram:      www.instagram.com/gfhakanplastik
Linkedin:         linkedin/hakanplastik