Bocchi’den 19 FARKLI Renk Seçeneği!

Banyo ürünleri sektörünün önde gelen İtalyan markası BOCCHI; özgün tasarımları kadar soft renklerden pastel renklere kadar 19 farklı renk çeşidi ile de banyolarda her zevke uygun çözümler sunuyor.

“Tasarımları, kalitesi ve fonksiyonel yaklaşımları ile banyolarda İtalyan tarzını en iyi şekilde yansıtan Bocchi, banyolarda her sabah yenilenme ve tazelenme hissi yaratan ürünlerini kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor.

Renkli ve eğlenceli banyolar yaratmak, sade banyo temasının karşısında iyi bir alternatif oluyor. Bocchi’nin renkli tasarımları, doğanın bütün renklerini yansıtırken; canlılığı ile banyolara farklı bir soluk taşıyor ve güne iyi bir başlangıç yapmanıza da olanak sağlıyor. Bocchi’nin sıcak ve minimalist formlarını 19 değişik rengiyle birleştirerek, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan özel çözümler yaratabilirsiniz.

Bocchi’nin renk seçenekleri arasında ise parlak beyaz,mat beyaz,mat siyah, parlak siyah, mat gri, mat yasemin, parlak safir mavi, mat kaşmir, parlak turuncu, parlak bisküvi, parlak kırmızı, mat antrasit, parlak mandalina sarısı, mat kahve, mat limon sarısı, mat yeşil, mat buz mavisi, mat somon ve mat mint yeşili bulunuyor.

Bocchi Teknolojisi İle Gelen Temizlik

Hijyen konusunda bilinenlerin çok üstünde bir anlayışla kullanıcılarının karşısına çıkan Bocchi; kirlenmelere ve mikrop oluşumlarına karşı yepyeni bir teknoloji sunuyor. Türkiye’de bir ilk olan sıfır pürüz teknolojisi, sırlı porselenlerin kir ile temas eden yüzeylerindeki lekeleri ve kireçlenmeleri en aza indiriyor. Clean Plus+ teknolojisi, lavabo ve klozetlerin ilk günkü parlak görüntüsünü çok daha uzun süre muhafaza ediyor. Bu sayede hidrofobik hale gelen yüzey lekelenmeleri, kirlerin yapışmasını ve kireçlenmeyi engelliyor. Bocchi, küresel ısınmanın beraberinde getirdiği kullanılabilir su kaynaklarının azalması sorunuyla mücadeleye katkı sağlamak için ‘Çevre Dostu Klozet’i ile de 4 kişilik bir ailenin yılda tam 30,000 litreden fazla su tasarruf etmesine katkıda bulunuyor. Bocchi Jet Flush klozet teknolojisi ise standart klozetlerdeki sağlığa zararlı organizmalar üremesine ve kir birikmesine neden olan kanalı ortadan kaldırdığı için bakteri ve mikropların saklanıp gizlenebilecekleri alanları tamamen yok ediyor.”