(GROHE)’den AquaSymphony: Duş deneyiminde yeni bir boyut

©GROHE

GROHE AquaSymphony, duşu kişisel SPA deneyiminin yeni bir boyutu haline getirerek tüm duyulara hassasiyet gösteren bir sığınağa dönüştürüyor.

Tierra del Fuego’nun zarif sisini, Bali’nin sıcak yaz yağmurlarını ve Kuzey Işıkları’nın renk yelpazesini hayal edin. Sydney opera binasından yükselen zarif seslerin keyfine varırken İzlanda’nın Skógafoss şelalesinden çıkan ferahlatıcı su damlacıklarını deneyimleyin. AquaSymphony, tüm bu muazzam hisleri tek bir SPA deneyimine dönüştürerek kendi evinizde size sunuyor. Dünyanın en lüks ev duşu AquaSymphony, kullanıcılarını dünyanın en büyüleyici ve en güzel noktalarında bir yolculuğa çıkararak evde duş deneyiminde yeni ve devrimci bir dönemin gelişini müjdeliyor.

©GROHE
©GROHE

GROHE’nin, Almanya’nın Lahr şehrinde üretilen lüks duşu, banyo tasarımında devrim yaparak su keyfini tamamen kişisel hale getiriyor. AquaSymphony, en üst düzeyde rahatlama sunan özelliğiyle gerek doğal gerekse insan elinden çıkmış en özel SPA ortamlarını tüm duyular için tek bir bütüncül duş deneyimi içinde harmanlıyor. 1016 x 762 mm’lik etkileyici boyutlarıyla, suda sizi canlandırıp tazeleyecek bir karşılıklı etkileşim yaratıyor.

©GROHE
©GROHE

Farklı akış şekilleriyle farklı deneyimler

Üzerinize bir perde gibi düşen su zerreciklerinden oluşan AquaCurtain, düşsel bir yolculuk yaratıyor. Gökkuşağından ödünç aldığı renkleriyle Işık Perdesi’nin kişiye özel ışık gösterisi rahatlatıcı renk terapisi sağlarken, birbirinden farklı akışlar sayesinde su cildiniz üzerinden akıp giderken farklı hisler oluşturuyor. Ekstra geniş bir su çıkışından gelen Waterfall XL Akış, bir şelale hissi yaratıyor. Dinamik olarak nefes alma efekti sağlayan sekiz su çıkış noktasından oluşan Bokoma Akışı, canlandırıcı bir parmak ucu masajından farksız. Yağmur Akışı lüks duş hissi için çok büyük ve yumuşak su damlacıkları sunuyor. Drizzle Akış serin, ince buğusu ile cildinizi yeniden canlandırıyor. Sade Akış dimdik düşen su ile taze bir dağ pınarı gibi stresinizi alıp götürüyor. Ayrıca, kişisel SPA’nız için opsiyonel lüks özellik olan Nazik Buhar da, sakin ve yatıştırıcı bir deneyim için vücudu toksinlerinden arındıran bir buhar banyosunun rahatlatıcı hissini yaratıyor.

©GROHE
©GROHE

Bir diğer opsiyonel özellik ise, en sevdiğiniz ezgileri sıçrayan suyun sesi ile karıştıran son derece gelişmiş ses sistemi. Bir Apple veya Android mobil cihaz ile bağlanabileceğiniz F-digital Deluxe baz ünite kutusu, GROHE SPA uygulaması ile ışık, ses ve buharın tam olarak kontrol edilmesine imkan veriyor. Bu teknolojik özellikler, duşunuzun keyfini yeni boyutları ile sürmenize yardımcı oluyor.

Lüks deneyimi bireyselleşiyor

Geniş özellik yelpazesi, farklı kombinasyonlar içinde kullanılabiliyor: AquaSymphony ile herkes kendi renk tasarımlarını hayata geçirerek en üst düzeyde kişiselleştirme sağlayabiliyor. Kullanıcılar en sevdikleri renkli yüzeyi ekleme seçeneğiyle GROHE AquaSymphony deneyimini bir duş senfonisine dönüştürebiliyor. Bu kişiye özel ev SPA’sı ile rahatlatıcı bir SPA deneyimi için başka bir yere gitmeye gerek kalmıyor.

©GROHE
©GROHE

GROHE:
GROHE dünyanın önde gelen sıhhi tesisat donanımları sağlayıcısıdır. GROHE Group, global GROHE markası kalite, teknoloji ve tasarımın yanı sıra “Pure Freude an Wasser” felsefesini sunmayı amaçlayan sorumluluktan oluşan marka değerlerinden güç almaktadır. GROHE’nin dünya çapında 6.000 civarında çalışanı bulunmaktadır. GROHE’nin Almanya’daki çalışan sayısı yaklaşık olarak 2.400’dür. GROHE, Almanya’daki üç üretim tesisinin yanı sıra, diğer pazarlarda da birçok tesise sahip. GROHE, banyo ve mutfak ürünleri portfolyosuyla, 2014 yılında 1,2 milyar Avro tutarında konsolide satış rakamına ulaşmıştır. Ocak 2014’te LIXIL Group ve Japon Kalkınma Bankası tarafından satın alınan GROHE Group halen satışlarının yüzde 85’ini Almanya dışında gerçekleştirmektedir. LIXIL Group, inşaat malzemeleri ve ev teçhizatları sektörlerinde küresel bir liderdir. Nisan 2015’ten  tarihinden itibaren geçerli olmak üzere LIXIL Group’un global sıhhi tesisat ürünleri iş kolu yeni LIXIL Su Teknolojisi Grubu (LWTG) iş birimine entegre edilecektir. GROHE, LWTG içinde bağımsızlığını sürdürecektir.